2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاش وجود داشت

البته من تو اون موقعیت انقد همه چیم خوب بنظر میاد که هیییچ غلطی نمیکنم بعد که زمان به حالت عادیش برمیگشت تازه یادم میوفتاد که ععع فلان کارو کاش میکردم کاش نمیکردم😂😂😂😂😂

بنظرم هرکدوممون به عقب برگردیم باز همون اشتباهاتوانجام میدیم چون اگرراس میگیم همین الان جبرانشون میکنیم.

مثلا من برگردم عقب روزی ۱۵ساعت درس میخونم اما الانم میتونم اینکارو کنم ولی اینکارو نمیکنم. امان از آدمی.

چه گناهی بزرگتر از تکرار تجربه???

سلام عزيزم شما  كه مدرك ارشد روانشناسى دارى 

عزيزم تونستى مطب بزنى؟

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
سلام عزيزم شما  كه مدرك ارشد روانشناسى دارى  عزيزم تونستى مطب بزنى؟

خیرر عزیزم...

من میرفتم پیش یکی از استادام واسه اموزش

اووه..حالا حالا ها انقدررر میخوام تجربه جمع کنم بعد با دست پر و اطلاعات بالا مطب بزنم

بعدشم خییلی هزینه برِ مطب شخصی زدن..

فعلا که کار گذاشتم کنار..فکرم پیش بچه دار شدنه...

بچه از همه چیز فعلا واسم مهم تررره..

چندماهی هست ک دیگه بیخیال کار شدم

2738