2737
2739
عنوان

از این اس ام اس ش ناراحت بشم یا ن 😪؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3311 بازدید | 179 پست
ارع دیگ خیلی چسزا رو نمیدونین الکی الکی هم حرف میزنین😒😒😒😒

عزیزم امشب اومد خونه باهاش صحبت کن بگو من یه شوخی کردم توهم میتونستی با خودم شوخی کنی نه اینکه خانواده رو بکشی وسط اینجوری حرمتا از بین میره و من از این حرفت خیلی ناراحت شدم با سیاست باهاش حرف بزن  

به عقل و شعور نیست که فقط..هر دوره ایی از زندگی واسه یکاره.. زیر ۱۸ سال ادم فقط ی بلوغ جنسی و جسمی ...

به نظر من بعضیا جوری بار میارن که سمت فکری مشخص کنند براش مثلا همین عروس خاله اش کلا میگه مادرم از همون اول فکر ذکرش این بود کارهای خونه آشپزی طرز حرف زدن با شوهر یادمون بده بیشتر اصلا اون وقتی حرف میزد میدیدم اصلا نذاشتن زیاد جوونی و بچگی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظر من بعضیا جوری بار میارن که سمت فکری مشخص کنند براش مثلا همین عروس خاله اش کلا میگه مادرم از ه ...

وای چه بد 

انگار فقط بزرگش کردن که شوهر کنه ،،چه بد و ناراحت کننده.

دختره ناراحت نیس ک نتونسته بره دانشگاه؟یا جوونی کنه؟

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

انقد بچه بچه نکنین بابا ،جمع کنین خودتونو،من با یه بچه بعضی وقتا از این مدل بحثا داریم،مخصوصا موقع پریودی،نکنه شما پیرمرد پیر زنین که عاقلانه فقط همو نگا میکنین و اصلا سر کنترل قهر نمیکنین

2738

استارتر خواهرانه بهت بگم دوتاچیزو..من مجردم البته 

ولی وقتی شوهرت ناراحتت میکنه سعی کن بچه بازی نکنی و بخای توام حرصشو دراری چون بعد مدتی زندگیت بهم میریزه،، هیچوقتم اسم خانواده های همو نیارین..از الان اجازه نده شوهرت اینکارو کنه توام انجام نده.

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
عزیزم ایشون ۱۷سالشه عروسی کرده من خودمم ۲۴سالمه و دارم زندگی میکنم اخه یجوری گفتی فک کردم ۱۷ سالته ...

من از خانوادم دور بودم 

من و شوهرم هم دانشگاهی بودیم و یه شهر دیگه بودیم نزدیک خانوادهامون نبودیم باهم بودیم کلا فقط اون 20سالگی عقد کردیم وگرنه همش باهم زندگی میکردیم🤦🏻‍♀️😁 خب حالا ایشون 17سالگی ازدواج کردن دلیل بر این نیست که مسخرش کنن بقیه از بقیه کمک خواسته یا کمک کنن یا چیزی نگن من خانم 30ساله هم میشناسم رفتارش عین بچه 10ساله هست

[QUOTE=95141661]انقد بچه بچه نکنین بابا ،جمع کنین خودتونو،من با یه بچه بعضی وقتا از این مدل بحثا داریم،مخصوصا موقع پ ...[/QUOTE 

مااصلاسرکنترل قهرودعوانمیکنیم کنترل دست منه به کسی هم نمیدم همه هم قبول کردن

نی نی سایتم نی نی سایت قدیم 😊😀
حالا فهمیدید چرا میگن سن پایین ازدواج نکنید؟🙄😐😐😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️

چه ربطی داشت😂

یعنی هرکی سنش پایینه اینجوریه😶

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
وای چه بد  انگار فقط بزرگش کردن که شوهر کنه ،،چه بد و ناراحت کننده. دختره ناراحت نیس ک نتونست ...

اره بیچاره بااین که سیاست داره خوب بلده چ طور با شوهر و خانوادش رفتار کنه اما همین که بچگی نکرده احساس میکنم خیلی عقبه 

یه جوری مادرش سمت فکریشو داده به این چیزا احساس میکنم حالا که وارد زندگی شده از نظر کار خونه خوب برمیادا ولی تو جمع موقع شادی بازی اصلا عقب میشینه انگار برای بیچاره چیز عجیب میاد این چیزها 

اما نمیگه به ماها کاش دانشگاه میرفتم و اینا

به نظر من بعضیا جوری بار میارن که سمت فکری مشخص کنند براش مثلا همین عروس خاله اش کلا میگه مادرم از ه ...

دقیقان

واسه شوهر کردن بچه هاشونو تربیت میکنن نه درسی نه چیزی

میره خونه شوهر اشپزی و ۴ تا نکته زنانگی بلدن میگن ما از ۴۰ ساله ها عاقلتریم 

اخه این حرف خودش عصاره کم عقلیه

بعد خدای نکرده شوهرشون یه روز نباشه نه حرفه ای نه در آمدی عین یه بچه وسط اجتماعن

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
2706