2737
2739

۷ساله ازدواج کردم ۳سال پیش خاستگار سابقم که نمیدونم شمارمو ازکجا گیر آورده بود بهم مسیج داد سعی داشت باهام ارتباط برقرارکنه زنگ میزد مسیج میداد ولی من اهمیت نمیدادم چندبار سعی کردم موضوع رو خودم حل کنم وبه همسرم نگم که شر نشه ولی نشدتااینکه یه شب که خواب بودم گوشی دست همسرم بود ویه مسیج ازطرف اون آقا اومد لورفتن قضیه همانا وثابت کردن بیگناهی من همانا

خلاصه تا۱ماه قسم وقران و دعوا وبدبختی تااینکه همسرم قانع شد که من فقط برای اینکه شر درست نشه بهش نگفتم سعی داشتم خودم حلش کنم و ارتباطی بین ما نبوده به دلایلی نمیتونستم سیم کارتمو همون باراول بشکنم ولی کاش اینکارو میکردم

حالا بعد گذشت ۳سال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گزارش بزنین 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
خداییش چرا؟

بترسه 😂😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706