2737
2734
عنوان

خاهشن میشه مامانای باردار بیان ی شوالی دارم ی کمم نگرانممم

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 24 پست
مهمونات نميدونن بارداري؟ بهشون بگو حالت خوب نيست و بايد استراحت كني

مادرشوهرم پدرشوهرم هستن ازدور اومدن خودش داره ناهار میپزه من اتاقم ولی خجالت کشیدم پیششون

مادرشوهرم پدرشوهرم هستن ازدور اومدن خودش داره ناهار میپزه من اتاقم ولی خجالت کشیدم پیششون

حق داري خب آدم راحت نيست اما الان اولويت با تو و ني نيه

سعي كن استراحت كني تا بري دكتر خيالت كامل راحت شه 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم ۱۱هفته صدای قلبشو شنیدم رشدش خوب بود واسه لکه گفتن هماتوم داری رحمم بسته هست ها پشت جفتمه فک کنم ...

خیلی خوب ترسیدم ؛ ا للان دیگ کم کم نزدیک 4 میشی حالت تهوع و سرگیجه ورم و ... اگر کارت داشته باشی ندشته ک باید موقع بروز این ها به اورژانس مراجعه کنید

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
حق داري خب آدم راحت نيست اما الان اولويت با تو و ني نيه سعي كن استراحت كني تا بري دكتر خيالت كامل ر ...

شنبه میاد میرم حتمن ولی چرا زیاد شد قبلن داشتم ها فقط ضصب ها امروز ک وارد ۱۵هفتم شدم نسبت ب قبلا بیشتر شده نمیدونم شاید ازهفته۱۵ اینطوریه

2731
شنبه میاد میرم حتمن ولی چرا زیاد شد قبلن داشتم ها فقط ضصب ها امروز ک وارد ۱۵هفتم شدم نسبت ب قبلا بیش ...

ببين اصلا نگران نباش كه چرا زياد شده

خداي نكرده دور از جون اگه براي ني ني مشكلي پيش بياد علائم و تهوع اينا از بين ميره چون هورمونهاي بارداري متوقف ميشن 

اينكه علائم داري نشونه ي رشد و ادامه بارداريته

اما زياد شدنش ممكنه بخاطر كمبود ويتاميني چيزي باشه يا بخاطر ضعيف شدن خودت كه بهتره دكتر ببينتت

تا موقعي كه درد و خونريزي نداري شكر خدا، از بابت ني نيت نگران نشو😘😘

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
ببين اصلا نگران نباش كه چرا زياد شده خداي نكرده دور از جون اگه براي ني ني مشكلي پيش بياد علائم و ته ...

فداتتتم گلللم مرسی نمیدونم دراز میکشم درس میشم بلند بشم سرگیجه میشم و تهوع

شنبه میاد میرم حتمن ولی چرا زیاد شد قبلن داشتم ها فقط ضصب ها امروز ک وارد ۱۵هفتم شدم نسبت ب قبلا بیش ...

عزیزم برای سلامتی بچه ات صلوات فرستادم و دعا کردم

راستی اون گربه ی باردار رو هنوز نگه داشتی یا ولش کردی؟

عزیزم برای سلامتی بچه ات صلوات فرستادم و دعا کردم راستی اون گربه ی باردار رو هنوز نگه داشتی یا ولش ...

ن گلللم   بخدا خونه درست کردم گربه اوردم اونجا 🤗ولش نکردم موقعی گربه درمو زد بپهم باردارشدم هم خونه دار

2738
ن گلللم   بخدا خونه درست کردم گربه اوردم اونجا 🤗ولش نکردم موقعی گربه درمو زد بپهم باردارشدم هم ...

خداروشکر براتون خوشحال شدم پس واقعا گربه خوش شانسی میاره 

ولی از گربه متنفرم نمیدونم چرا؟

چن تا بچه داشت

خداروشکر براتون خوشحال شدم پس واقعا گربه خوش شانسی میاره  ولی از گربه متنفرم نمیدونم چرا؟ چن ...

سه تا دوتاش توسی رنگه ولی یکش سفیده بچه هاش از صب میره زیاد نمیان ولی خودش هرروز دم خونمه😄