2733
2734

دوستای گلم سلام 

من لکه بینی دارم ولی خفیف قهوه ای حالت 

من دیروز ۱۴هفتم تموم شد ولی تا ۸هفته اصلا ویار نداشتم اصلا بعده اونم فقط صب ها اونم فقط زرداب بود امروز ک وارد هفته ۱۵شدم از صب حالم بده سرگیجه دارم و مدام از صب تاحالا ۳بار   بیرون اوردم .اخه چرا یهویی ویارم زیاد شد  

ازاین نگرانم خدایی نکرده بچم چیزیش بشه ک ویارم شدید بشه امروز لطفا بگین دا خاهش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگران نباش قطع شدن ویاریعنی برای بچه اتفاقی افتاده نه زیادشدن

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2740
سرگیجه دارم از ی طرفی مهمان دارم خیلی خجالت میکشم پیش اونا میرم میام 

مهمونات نميدونن بارداري؟

بهشون بگو حالت خوب نيست و بايد استراحت كني

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
گلم دکترم اینجانیست ک وگرنه بخاطر لکه میرفتم ی هفته اینجانیست رفته تهران

برو یه دکتر دیگه خلاصه. برو بیمارستان

این چیز کمی نیست که اینجا تبادل نظر راه انداختی 

بدن هرکس یجوریه 

ممکنه از سر بی تجربگی یچیز بگن که قابل جبران نباشه برات

کی صدای قلبشو گوش دادی ؟! دکتر نرفتی برا لکه بینیت ؟!

گلم ۱۱هفته صدای قلبشو شنیدم رشدش خوب بود واسه لکه گفتن هماتوم داری رحمم بسته هست ها پشت جفتمه فک کنم گفت هیچ خطری نداره