2737
2739
عنوان

ای یو ای

98 بازدید | 20 پست

من توی شمارش روزای پریودم اشتباه کردم.این ماه ای یو ای دارم ‌.الان موندم چیکارکنم. به جای روز سوم از روز چهارم لتروزول خوردم گفته بود تا روز ۷ینی الان چیکار کنم ی روز عقب افتادم از قرصا.امپول از روز ۸باید میزدم الان روز ۸هستم.امپول بزنم یا قرص بخورم؟یا هر دو

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله

بنظرم قرص نخور... ممکنه تداخل داشته باشه...

آمپول ها رو هم دقیق سرساعتی که گفتن برو بزن...

واسه من گفته بودن ساعت 10 شب

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم قرص نخور... ممکنه تداخل داشته باشه... آمپول ها رو هم دقیق سرساعتی که گفتن برو بزن... واسه ...

نوشته ۹-۱۰ننوشته شب یا صبح چیکار کنم

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله
2731
نه مشکلی نداره بابا من ماه قبل فراموش کردمو از روز ششم لتروزول خوردم فولی عالیم داشتم ولی خب نشد

انشالله میشه منم خیلی قرص خوردم تا حالا ولی خدا نخواسته

نوشته ۹-۱۰ننوشته شب یا صبح چیکار کنم

به احتمال زیاد شب باید باشه...

چون بعد 13 ساعت این حدودا فولیکول ها آزاد میشن که همزمان با آزادسازیشون عمل تزریق آی یو آی انجام میشه...

اگه صبح بدرد نمیخوره...

بازم از دکترت بپرس

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
به احتمال زیاد شب باید باشه... چون بعد 13 ساعت این حدودا فولیکول ها آزاد میشن که همزمان با آزادسازی ...

نه عزیزم منظورم امپول سینال اف هست نه اچ سی جی 

اها...

نمیدونم والا ...

من فکر کنم غروب میزدم ...

از فاصله خونه تا مطب دکتر .... آمپول ها بذار جفتشون یخ باشه...خراب نشن ، آفتاب نزنه بهشون..

2738

وقتی مراحل آی یو آی رو میرفتم ، اینقد برام شیرین و لذت بخش بود... انگاری قراره یکی دو ساعت بعد بچه رو بدن دستم 

وقتی مراحل آی یو آی رو میرفتم ، اینقد برام شیرین و لذت بخش بود... انگاری قراره یکی دو ساعت بعد بچه ر ...

همون ماه ای یو ای نی نی دار شدین؟ 

همون ماه ای یو ای نی نی دار شدین؟ 

نه متاسفانه منفی شد...

مشکل کم تحرکی اسپرم شوهرم بوده و اکثرا مرده بودن...، ضعیف هم بودن... خلاصه نشد... بعد حکمت خدا رو هم دونستم که چرا نشد

بعد 6 ماه دیگه بدون هیچ دوا دکتری خدایی باردار شدم... 

یه چیز بهت بگم انجام بدی ، 100‰ نتیجه میگیری... خیلی سادس 

عزیزم چرا نگفتی بگو دیگه ماهم استفاده کنیم

واسه خدا نامه بنویس...

یا نامه کاملا خودمونی ... راحت خواسته هاتو از خدا بخواه...واسه خدا شرط بذار... شمارش معکوس. تو برآورده شدن خواسته هات...

خواسته هاتو الویت بندی کن...

خلاصه خیلی صمیمی باخذا حرفاتو بزن...

من از خدا بارداری خواستم بدون هیچ دوا و دکتری... خیلی راحت راحت باردار بشم که برام یه معجزه بشه .... واقعا هم شد.... بعد 7 ماه از اون نامن باردار شدم....

فقط نامه نوشتن نیست ها... باید چیزهایی که مینویسی رو باور کنی ... 

من دومین نامه ام رو واسه خدا نوشتم و یه اتفاقات خوشی رو دارم میبینم ولی هنوز تکمیل نشده...

واسه خدا نامه بنویس... یا نامه کاملا خودمونی ... راحت خواسته هاتو از خدا بخواه...واسه خدا شرط بذار. ...

افرین به شما ،قبول دارم که چیزی رو از ته دل از خدا بخای رد خور نداره،

الان چند هفتع ای عزیزم ،نی نی پسره؟

افرین به شما ،قبول دارم که چیزی رو از ته دل از خدا بخای رد خور نداره، الان چند هفتع ای عزیزم ،نی نی ...

به امید خدا 2-3 روزه رفتم تو پنج ماهگی 

اولین سونوی ان تی گفت احتمالا دختره...

بابا هرچی باشه فقط سالم باشه رنگ بده به زندگیمون...

شماهم نامه بنویس ضرر نداره بخدا...

2706