2733
2734

رفتم واکسن بزنم بهش گفتن نمیشه الان تب داره بردمش دکتر گفت خییلی کمه تبش اما استامینوفن بده...دادم چهار ساعته دو روز... بردم دوباره گفت تب داره. اما وقتی درجه میذاشت سی و شش و نه... یا سی و هفت بود به علاوه نیم میکرد میشد سی و هفت و نیم...خوب اینکه تب نیست درسته؟خواهشا یکی برام توضیح بده تب بچه چند تب میشه و به علاوه نیم باید کرد ؟دکتر پرسیدم گفت از سی و هفت و نیم به بالا تبه. پس برا چی میگن تب داره. موندم همینجور که چه کنم

دارن میپیچوننت😐

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

دکتر درست میگه از ۳۷ ونیم ب بالا تب برو ی جای دیگه واکسن بزن 

اگه چند ساله منتظری بدون تنها نیستی منم مثل خودت سالها برای داشتنش دعا کردم و تو ناب ترین زمان ک اصلا فکرشو نمیکردم خدا دامنم رو سبز کرد ک هر روز هزاران بار شاکرم و برای شما دوست عزیزم ک در آرزوی داشتن اولاد هستی دعا میکنم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر بچه ای میانگین دمای بدنش متفاوته، ممکنه مثلا دمای بدنش 36 باشه و نیم درجه تب داشته باشه البته شاید هم لباس زیاد پوشوندی ، برای تب اگه بیشتر از 3 روز بشه باید بررسی دقیق بشه

ببین الان من گرفتم دماشو سی و شش و هفت هست این میشه تب؟با نیم جمع نزدم سی و.شش و هفته

نه تب نداره  

اگه چند ساله منتظری بدون تنها نیستی منم مثل خودت سالها برای داشتنش دعا کردم و تو ناب ترین زمان ک اصلا فکرشو نمیکردم خدا دامنم رو سبز کرد ک هر روز هزاران بار شاکرم و برای شما دوست عزیزم ک در آرزوی داشتن اولاد هستی دعا میکنم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2738
عزیزم دمای نرمال بدن ۳۶.۵ تا ۳۷ . و از ۳۷ با بالا تا ۳۷.۵ مشکلی نیس ولی وقتی دمای بدن ۳۷.۵ میمونه بچ ...

ببین الان من گرفتم با این تب سنجا زده سی و شش و هفت. الان با نیم جمع بزنم میشه تب؟

با چ تب سنجی  اندازه میگیری کجای بچه میذاری 

اگه دیجیتالی هست و از مقعد  اندازه میگیری دیگه نیازی نیست بعلاوه نیم کنی یا اگه زیر زبونی  میذاری    

نه حتما اگه ریر بغل میذاری باید به اضافه نیم بشه الان میشه ۳۷.۲ و تب نیس خیالت راحت 

دستت درد نکنه ممنون خیالمو راحت کردی دو روزه دارم میرم واکسن بزنم میگیره زیر بقل بعد میگه سی و هفت و چهار دهم هست پس تب داره نمیزنم