2737
2734

سلام من 12 تیر موعد پریودیمه هنوز 6 روز مونده ولی علائم بارداری دارم زیر شکمم درد میکنه صبح حالت تهوع دارم حتی شبام حالت تهوع دارم سینه هام ورک کرده و درد میکنه دیروز تست بارداری با مایع سفیدکننده رو انجام دادم که حباب درست شد و به صورت جوشیدن در آمد امروزم تست با نمک رو انجام دادم اونم حباب کرد و اومد بالا حباب ها و کف کرد و تا چند دقیقه همنجور موند و به حالت پنیری در آمد یعنی هر دو تست مثبت شد میخواستم بدونم کسی بوده انجام داده باشه و درست باشه؟ 

سال 1398هستیم وسیله ای به نام بی بی چک اختراع شده که میتونی ازش استفاده کنی ما هم کیمیاگر نیستیم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سال 1398هستیم وسیله ای به نام بی بی چک اختراع شده که میتونی ازش استفاده کنی ما هم کیمیاگر نیستیم

حالا چرا عصبانی میشید هنوز به موعدم مونده بخاطر همین بی بی چک نزدم روم نشد از کسی بپرسم بخاطر همین اینجا گفتم شمام اگه نمیخواستی جواب بدی چیزی نمیگفتی کسی زورت نکرده خانوم محترم منم یه سوال بود خواستم بپرسم 

2731

ولی رو هرچی می......شی کف میکنه لامسب اسیده 🤣

شوخی کردم 

هنوز زوده خواهر صبر داشته باش

اگه نوک سینت احساس سوزن سوزن شدن داره احتمال بارداری زیاده

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
ولی رو هرچی می......شی کف میکنه لامسب اسیده 🤣 شوخی کردم  هنوز زوده خواهر صبر داشته باش اگه ...

😂😂😂😂😂

یعنی امکان داره قبل از پریودی علائم داشته باشی و حامله باشی

😂😂😂😂😂 یعنی امکان داره قبل از پریودی علائم داشته باشی و حامله باشی

بله امکان داره ولی کم پیش میاد

من نوک سینه هام حس میکردم سوزن فرومیکنن

قبل از پری همیشه درد سینه دارم ولی وقتی بار دار بودم فرق داشت

احساس گیجی هم داشتم 

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2738
بله امکان داره ولی کم پیش میاد  من نوک سینه هام حس میکردم سوزن فرومیکنن قبل از پری همیشه درد ...

خیلی ممنون عزیزم

ببخشید یه سوال دیگه داشتم چن روز از موعدتون گذشت بی بی چک مثبت شد

خیلی ممنون عزیزم ببخشید یه سوال دیگه داشتم چن روز از موعدتون گذشت بی بی چک مثبت شد

خواهش میکنم عزیز

بارداری اول ۳روز گذشته بود مثبت شد

دوم ۵ روز

خدا حفظشون کنه برات  پروفایل تو دیدم خوشحال شدم که کوردی منم کوردم😘😘😘

قوربانت گیان 

انشالله توش ابی به دایه

منیش خوشحال بوم 😍🤗

قزات گرم بقوربان انشالله هر کس که انتظار اکیشه ابیته دایک😘😘😘

آمین خوایه گیان🤷‍♀️