2733
2739

بچه ها من از کل زیبایی هایی که یه زن میتونه داشته باشه فقط موهای پرپشت و خرمایی رنگ و قشنگی داشتم. ... بقیه چیزام از نظر قشنگی زیر متوسط بودن ....

حالام جلو موهام سکه ای ریخته و خیلی ناراحتم ....

چندوقت پیش تولد دعوت بودیم ... چشمم افتاد به موهای یکی از اقوام که کچلی سرش پیدا بود و فقط یه لایه مو داشت ... باخودم گفتم وای چه موهایی دارمااااا ....

دو روز بعد اینجوری شد موهام ....

ینی آدم توی دلش هم نمیتونه بدجنس باشه😥😥

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن

منم هر وقت تو دلمم بخودم نازیدم یچیزی شده

برو دکتر میشه کنترلش کرد

دایی من ده سال پیش داشت الان خییلی کم شده

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731
عزیزم ریزش مو منبع استرسی داره استرستو کم کن و برو دکتر یه محلول میده خوب میشی

رفتم دکتر ...

آمپول کورتون زد و محلول هم داد ....

اونم گفت از استرسه ....

ولی همه ش ته دلم میگم یه بار تو عمرم ذوق کردم

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2738
رفتم دکتر ... آمپول کورتون زد و محلول هم داد .... اونم گفت از استرسه .... ولی همه ش ته دلم میگم ی ...

خواهرم استرستو کم کن وبهش فک نکن واز داروهات به خوبی استفاده کن انشالله خوب بشی

من شوهرم ریشش ریخته بود استفاده کردخوب شد کاملا البته شیره درخت انجیر که یه مایع سفید رنگه وقتی ساقه اشو قطع کنی میزد....تحقیق کن شاید برا شمام کارساز بود

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
وا،،،،، من همیشه چ تو دلم چ با صدای بلند ب خودم نازیدم... این فکر رو نکن ... استرست‌ رو برطرف کن ... ...

آره آدم اگ. بخواد این فکرا کنه خیلی بده 

اتفاقا آدم. ب خودش انگیزه و انرژی بده اعتماد ب نفس بده 

البت ن اینکه مغرور شه

💜
2706