2733
2739
عنوان

سیاست خانومانه

258 بازدید | 10 پست

❌ نه نمیخواد بخری خییلی گرونه!

⛔️ خانم عزیز، وقتی همسرتون جنس #گرونی می‌بینه و خوشش میاد و دلش می‌خواد براتون #بخره، شما یا اجازه بده برات بخره و کیف کنه یا اگه دلت نمیاد اینقدر #پول برای اون جنس بدید، نگو نه خییلی گرونه نمی‌خواد بخری!

✅ بلکه مثلا بگو نه عزیزم ازین #خوشم نمیاد بریم جای دیگه،. چون اگه عادت کنی هی بگی #گرونه، به مرور این اتفاق میفته که همسرت دیگه همیشه حد تو رو تو #جنسای ارزون می‌دونه...

‍ 

از یه کانال خوندم😬

موافقید؟ 

البته که هممون قبول داریم اوضاع اقتصادی الان سخت شده ولی در کل خیلی از خانوما 

به اندازه ی هزینه ی یک لباس برند (یا جنس خوب غیر برند)

میرن ۵ تا لباس جُل میخرن _

فقط برای اینکه پول حِیفه :/ 

بخدا اون پولا حِیف تره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چرا برعکس خوندم.از بس که دوربر ما بر عکسه.

مردا امکان نداره بخوان چیز گرون بخرن برای خانومشون.

تازه خانومه بخواد چیز گرون بخره جنگ و دعوا میشه و قهر و قهر کشی.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
من چرا برعکس خوندم.از بس که دوربر ما بر عکسه. مردا امکان نداره بخوان چیز گرون بخرن برای خانومشون. ...

وااای خیلی بده 😪 منم شوهرم عادت نداشت حتی برا خودش لباس خوووب بخره 

همش ارزون با تنوع بالا 

ولی من تو سال دو تا کیف میخرم ولی برند 

حالا کم کم داره عادت میکنه 

بخواد برام هدیه بخره طبق سلیقم میگیره 

البته من فقط باهاش صحبت نکردم 

برای خودش و مادرش که قرار بود هدیه بخرم بهترین هارو خریدم 

2738

نه اصلا برای من اینجوری نیست. ما خدا رو شکر از نظر مالی خوبیم ولی خیلی وقتها چیزی رو دوست داشتم و همسرم اصرار کرده که بگیریم، اما من گفتم که نه قیمتش بالاست. اما همسرم هر وقت بخواد برام هدیه بگیره، گرون ترین ها رو میگیره.

این به سطح درک مرد بستگی داره که خوبی شما رو درک کنه و بخواد جبران کنه یا نه...

استارتر ما مثل شما پولدارنيستيم سالي ٢٥ ميليون تا ٣٠ ميليون پول كيف بديم چون شروع كيفاي مارك دار از ١٠ميليونه بيشتر خانماي تهراني كيف بيشتر از ٣٠٠ تومان نميخرن پس نسخه شما مخصوص طبقه مرفه