2737
2734
عنوان

اونایی برادرشوهر دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد به خودت نگیر.رفتارش کار درستی نیست ها.ولی مهم هم نیست.

منم برادر شوهرم دقیقا ۲۹ و مجرده.

اونم گاهی اینطوری نگاه میکنه.من احساس میکنم توی زنهایی که اطرافش هستن دقت میکنه میخواد ببینه ازدواج کنه چه جوری میشه.

به نظرم منظوری نداشته باشه.اینکه کسی به زن برادرش نظر داشته باشه واقعا اتفاق خیلی خیلی خیلی نادریه.

نمیگم برادر شوهر مثل برادره ولی مطمئنا نگاهش به زن برادرش از روی نظر نیست.

شاید از شما خوشش میاد به عنوان زن داداش و دوست داره خدا یه زن این مدلی بهش بده.

ولی به هر دلیلی اگر شما به این قضیه فکر نکنید و اهمیت ندید بهتره.یه مدت هم سرسنگین تر باشین موقع حرفرزدن باهاش شوخی و خنده و اینا اصلا نکنید.اونم بهرحال متوجه میشه کارش درست نیست رفتارش رو درست میکنه.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
2728
سلام عزیزم ایشون از نوع شخصیت ووقارشما خوشش  اومده البته بی منظور تجربه دارم که میگم ها
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
زیاد به خودت نگیر.رفتارش کار درستی نیست ها.ولی مهم هم نیست. منم برادر شوهرم دقیقا ۲۹ و مجرده. اونم ...

باورت میشه اصلا باهاش حرف نمیزنم  چه برسه شوخی فقط سلام و خدافظی 

2738
تجربه ؟؟؟

بله 

منك ده سال مثلل تو توي برززخ بودم تا ازدواج کرد یکی رو گرفت شخصیت اش عین من .بعدا از زبون جاريم غیر مستقیم فهميدمم از اخلاقم. خوشش ميومده

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹

تازه اوایل ازدواجم یه چن باري تو بنث و دعواها. طرف منو ميگرف. دیگه بعدا جلوشوگرفتن

اره شاید ،برادر شوهرم فقط از دسپخت من تعریف میکنه  

شک ندارم. مورد تو همینهدقيقا اونم دستپخت منو تعریف ميکرد

نفهمیدم وقتی شما با همسرتون دعواتون می‌شد ؟؟؟

نه با خونواده همسرم.ماادرشوهر و خواهرشوهرااون سیال همش ازمن بزرگتر بود