2737
2734
عنوان

بدجوری با مامانم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 5342 بازدید | 42 پست
واقعا  یعنی اونم ناراحته این حرفا رو بهم زده؟! فک نکنم

مگه میشه ناراحت نباشه  عزیزم فردا برو از دلش دربیار آشتی کنید دنیا دوروزه آدم از فرداخبر نداره چی قرار اتفاق بیفته چرا پس بخوایم به خودمون واطرفیانمون زهرش کنیم ودل همو بشکنیم من نمیدونم چه اتفاق وحرفایی بینتون رد وبدل شده ولی میگم میشه گذشت کردوبخشید 

چی بگم والاه داداشم مریض شده هر کاری واسش میکنه سرش غرولند میکنه اعصابش ریخته بهم منم ميگم این مزیضه ...

به نظرم یکی دو روز صبر کنید بعد برید، اینجوری عصبانیتها خوابیده و هم ایشون و هم خودتون ارومتر هستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه ناراحت نباشه  عزیزم فردا برو از دلش دربیار آشتی کنید دنیا دوروزه آدم از فرداخبر نداره ...

حرفات آرومم کرد مرسی عزیزم میرم از دلش درميارم ولی یکی دو روزه دیگه چون الان منم خیلی از حرفاش ناراحتم میترسم برم دوباره بحثمون شه

2731
حرفات آرومم کرد مرسی عزیزم میرم از دلش درميارم ولی یکی دو روزه دیگه چون الان منم خیلی از حرفاش ناراح ...

قربونت عزیزم 😍😘 آره درست میگی یکی دوروز دیگه که برو که اعصابتون آروم تر بشه  انشالله برادرتم حالش زودتر خوب بشه عزیزم 🙏

تا دیر نشده و پشییمون نشدی برو .. .. مادر نه تکرار میشه و نه تکراری...

هرگز از مادرت به دل نگیر ... دنیا هم بگردی جایگزینی براش پیدا نمیکنی...

من مادرمو خیلی زود از دست دادم،،، هرگز هرگز فکر نمی‌کردم اینقدر زود بی مادر بشم...

تو که داریش قدرشو بدون

راستی 

وسواس فکری دست خودش نیست ... کمکش کن .. محبت زیاد کن .. بهتر میشه .چون من این بیماری را دارم..

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
باید برم خونشون ولی نميدونم الان  جفتمون عصبانی هستیم بزارم چند روز دیگه برم یا همین امروز ی

بنظر من بزار عصری برو ک هر دوتون اروم شدید یه شاخه گل یا یه کادوی کوچیک روسری چیزی یا شیرینی بگیر برو خونشون ازش معذرت خواهی کن اون همسایتونم ک میگی اقوام اون کادو یا گل ببینه  بهترم میشه 😉 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738
منم چند وقت پیش مامانم یک حرفی زد که از ذهنم پاک نمیشه وملی بخاطرش تو خلوتم گریه کردم کاش ادما قبل ح ...

دقیقااااا مثل بابای من 

بابام داشت ب مامانم میگف در موردِ من و ازدواجِ من بود

من از توی اتاقم شنیدم 

باورت میشع۲۱ روزه دیگ هیچ احساس خوبی نسبت بش ندارم!!! :((

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

آدم وسواسی خودش بیشتر از بقیه زجر میکشه ،،دایم در عذاب و آتش ،،اگه بتونید مادرتون رو ببرید دکتر تا تحت درمان قرار بگیرن مسایل خیلی راحتتر حل میشه

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊

😔منم با مامانم حرفم شد گف از خونه گمشو بیرون قشنگ شکتن خودمو قلبمو حس کردم 😭 منم یهو عصبانی شدم ی چیزی گفتم دوساعته دارم میگم ببخشید غلط کردم محل نمیزاره😑 اصلا محبت ازشون ندیدم تا جایی ک یادم میاد همش خوردم کردن بین من و داداش ۱۱ سالم فرق گذاشتن جلو همه همه چی بم گفتن حتی واس خرید لباس و ... منت میزارن مامانم همش میگه هیچ بی عقلی تورو نمیگیره همش نفرین و همش گریه😔😔اگه بخاطر ابروی پدرم نبود فرار میکردم اخه چ گناهی کردم ک این تاوانشه خدااااد