2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سينوزيت دارم 

نبايد جلوى باد مستقيم كولر بشينم 

تو زمستون حتما بايد وقتى بيرون ميرم پيشونيمو ببندم 

از حموم ك ميام بايد سرمو گرم نگه دارم 

تازه گيا هم رفتم دكتر سنتى 

چندتا داروگياهى داده مثل سياه دانه بابونه ختمى و دوتا ديگه 

ك بايد با اينا بخور بودم تا هفت روز و بعد هر بخور داخل هر بينى يك قطره روغنى ك داده رو بريزم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2728

من سینوزیتم خیلی حاد بود. ساکسن کردم. بعدها هم هر وفت اووت میکرد میرفتم تو حمام با آب گرم حمام میکردم و آحر سر یه مشت پر آب میکردم با بینی میکشیدمش بالا. چرک خشک کن مصرف میکردم. و قرص سیتریزین نصف صبح نصف شب میخوردم. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
منظورت همون سکشن هست دیگه .ساکسن مربوط به قوم ژرمن میشه

عذر میخوام. همون ساکشن هسن. کاری به قوم یا ایل و طایفه ندارم. فقط اشتباه تایپی بود

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ببخشید ساکشن

من هم داشتم فکر میکردم سکشن اینجا چه معنی داره😃