2733
2734

سلااااام 😭😭😭😭

نمیدونم باید چیکار کنم موهامو دکلره کردم برای رنگ خاکستری دودی 

نه سوخت نه خشک شد هیچی خیلیم خوب تا پایه 9 هم روشن شد

حالا هررررر رنگی میذارم نمیگیرهههه 

منم متنفرم از این رنگ قشنگ زرد خیلیییی روشنه😭😭😭😭

خوب دخترخوب چرادکلره کردی معلومه رنگ نمگیره قهوای سوخته زدی بایدازروشن کنده استفاده میکردی تارنگ دلخواهت به دست بیاد

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خوب دخترخوب چرادکلره کردی معلومه رنگ نمگیره قهوای سوخته زدی بایدازروشن کنده استفاده میکردی تارنگ دلخ ...

اخه اول دگلره نکردم قهوه ای شد ارایشگر گفت برا دودی حتما باید دکلره شه😭😭

احیانا پریود نشدی؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
اخه اول دگلره نکردم قهوه ای شد ارایشگر گفت برا دودی حتما باید دکلره شه😭😭

پس وقت وارسیون دودی بزن منم همین چندروزپیش رنگ کردم دلم میخواست قهوای بشه ولی رنگ واشتباه داده بودفروشنده ‌طلایی شده بامش زیتونی

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
10.2 پرستیژ زدم هیچ فرقی نکرد بعدا دوباره 8.1 استار زدم بازم هیچ فرقی نکرد

وا خوب اینها هم روشن هستن دیگه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها من ریشه موهام درومده.‌ بقیه ش عسلی کدر و زشتی شده. از رنگم هیییچ حالیم نمیشه. هیییچ. یه رنگ قهوه ای تیره گرفتم و اکسیدان ۶. همینطوری بزنم مشکلی نیست؟ چیزی قاطیش نکنم؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

منم خیلی دوست دارم قهوای تیره بگیرموبزنم رورنگش ولی شوهرم میگه موهات خیلی نازشده نمیخوادددودلم هفته دیگم عروسی دعوتیم نمیدونم به خدا

2706