2733
2734
وای اره خدایی ما هم خز بودیما در نوع خودمون😕 الان که فکر میکنم حق داشتن مسخرمون کنن سرمونو میکردیم ...

خب اونماقع مد بود انقد بهش توجه نمی شد الان‌چند سال دیگ به این تیپ هایی که الان مده هست اینجوری میگن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب اونماقع مد بود انقد بهش توجه نمی شد الان‌چند سال دیگ به این تیپ هایی که الان مده هست اینجوری میگن ...

اخه الان دیگه چیزی مد نیست هرکی هرجوری که دوس داره میگرده

یادمه یه زمانی کسی شلوار دم پا میپوشید ملت ریسه میرفتن

ولی الان هرکی هرچی دوس داره میپوشه و خداروشکر عادی شده این قضیه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
چ رشته ای؟؟؟۹۰۰ک خوبه بخدا،،من تا یک و سیصد هم باشه راضی ام

نقشه کشی

فقط شهریه ثابت ۹۰۰ هستا

با متغیر و هزینه ساخت ماکت و پروژه و اینا کمتر از دو و نیم نمیشه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
بچه می خوای از سوتی های دانشگاه بگید؟ به نظرم باحال😅گرچه خودم هیچی یادم‌نمیاد یا واقعا ندادم

اره اره بگیم من بگم؟😛😛

2738
اخه الان دیگه چیزی مد نیست هرکی هرجوری که دوس داره میگرده یادمه یه زمانی کسی شلوار دم پا میپوشید مل ...

بابا این تیپ های گشاد و ... شلوارهایی که انگار الان از پا در میاد برای پسرا هستن اون تیپا منظورم بود😐

بابا این تیپ های گشاد و ... شلوارهایی که انگار الان از پا در میاد برای پسرا هستن اون تیپا منظورم بود ...

بعضیا خدایی شورشو دراوردن میدونم چی میگی 

یاخدا چ زیاد،،ما اشنا داریم میرم یجا وایمیسم کارمیکنم😂😂

اگه مطمئنی آشنات کارتو راه میندازه برو.

من اگه برگردم به ۵سال پیش دانشگاه نمیرفتم میرفتم یه حرفه ای یاد میگرفتم که بتونم باهاش درآمدزایی کنم بعدش میرفتم تحصیلاتمو ادامه میدادم.

ولی راهیه که رفتم.الآن دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق جزا هستم و تا به یه جایگاهی تو رشته ی خودم برسم به تلاشم ادامه خواهم داد.

وای پس عملیه و خعععلی شهریه اش زیاد میشه

وحشتناکه برای من اون زمان شهریه ثابتم میشد ۳۰۰ با متغیر حدودا ۷۰۰_۸۰۰ الان هزینه ها سرسام اور شده

2706