2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقدر از حاملگی بدم میاد من ۲ شکم زایدم  ولی دیگه پشت دستم و داغ کردم دیگه نمیخام😯

هنوز اول راهم اونقدر زجر کشیدما جالبه فعلا هیچی شروع نشده

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
من بیدارم گشنمه خیلی شوهرم رفت یه شه. دیگه کار داشت،با مامانش رفت منم مجبور شدم بیام اینجا،پدر ...

آخی عزیزم...😘اینجوری سخته نتونی بری یه چیزی بخوری‌‌‌😥منم تنهام خونه..‌.شوهرم شیفته کاریشه امشب😥😣😣

2731
هنوز اول راهم اونقدر زجر کشیدما جالبه فعلا هیچی شروع نشده

لایککککک ب امضات ایول همین 

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
2740
آخی عزیزم...😘اینجوری سخته نتونی بری یه چیزی بخوری‌‌‌😥منم تنهام خونه..‌.شوهرم شیفته کاریشه امشب😥😣 ...

دوقلو داری بسلامتی چندماه دیگه هم از ضعف ننیخوابی هم پهلو درد و کمر درد

خدایا بچهامو به خودت سپردم
من هفته ۹ هستم و واقعا از حال خودم خسته شدممم...ولی همش میگم فدای یه تلر موی بچه هام فقط سلامت بدنیا ...

دو قلویی؟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706