2737
2739
عنوان

بچه ای که۲۸ هفته دنیا بیاد میمونه؟

196 بازدید | 23 پست

یعنی۲۸ که دو هفته در اصل جنین کوچیکتر هس چون سن بارداری رو از اخرین پریود حساب میکنن و د هفته میزارن رو سن بچه

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

28 هفته نمیدونم ولی دختر خواهرشوهر آبجیم 31 هفته زایمان کرد موند الان 8 ماهشه نینیه لاغره و ضعیف ولی جسمی سالمه خداروشکر

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
2731

اگر خدا بخواد چرا که نه تو همین نی نی سایت میدیدم یکی ۲۶ هفته زایمان کرده بود  مونده بود الآنم فک کنم شش سالش بود

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
به چه دلیل؟

کوتاهی سرویکس ولی الانم که سرویکس نرماله باز دارم آمپول پورلوتون میزنم بچه به پاس یکم راه برم یا سرپا وایسم لگداش تو واژنمه ازدرد تکون نمیتونم بخورم

ی صلوات مهمون کنید پدرمولطفا
کوتاهی سرویکس ولی الانم که سرویکس نرماله باز دارم آمپول پورلوتون میزنم بچه به پاس یکم راه برم یا سرپ ...

قبلا چقد بود؟عمل نشدی؟

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

٢٨ هفته همون ٢٨ هفته س ربطي به اون دوهفته پريود كه ميگي نداره واسه همه اينطوز حساب ميشه و كل بارداري ٤٠ هفته س واسه طبيعيا و ٣٨ هفته سزارين

خدا بخواد ميمونه چرا كه نه

ولي امپول تشكيل ريه رو بايد زده باشه مادر از قبل

قبلا چقد بود؟عمل نشدی؟

تو تعطیلات عید 26میلیمتر گفتن استراحت مطلق تا بعداز تعطیلات تصمیم بگیرن سرکلاژ بشی یا نه من نه حمام رفتم نه جایی فقط خوابیدم زیر پامم بلند بود بعداز تعطیلات گفت شده31ولی استراحت

ی صلوات مهمون کنید پدرمولطفا
2706