2737
2739
من چیز زیادی از زندگیتون نمیدونم ولی میدونم که هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی نباید احترام بین شما و شوهرت ...

ممنونتم.حتما.ان شاالله خدا هر چیو ک ازش میخوای بهت بده

هر چی بدی دیدم از خوبیام بود!🤳
باشه عزیزم.حتما انجام میدم توصیه تو.ممنون

اجازه نده محبتی که همسرت تو خونه از تو نمیبینه رو بیرون از خانومای دیگه طلب کنه زرنگ باش زندگیتو مفت از دست نده الان ی بچه داری و اون خیلی مهمه

ارضاش کن چه از لحاظ ج ن س ی چه از لحاظ روحی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونتم.حتما.ان شاالله خدا هر چیو ک ازش میخوای بهت بده

اگر پول مشاور رفتن نداری تو همین سایتاز خانوما سیاست زنونه یاد بگیر

مردا در مقابل زنا ضعف دارن ی زن با زیرکی میتونه مردارو تو مشت خودش بگیره

قدرتتو دست کم‌ نگیر

2728

خانم عزیز یه سوال دارم. تا قبل از اینکه بهس گیر بدی و بگی خیانت میکنه کتک میزد؟ رفتارت تو خونه باهاش چطوره؟ آخه عزیزم ما اینج نشستیم و واقعا نمیتونیم یه طرفه قضاوت کنیم. تو دوران بارداری معمولا مردها بخاطر یه سری مسائل رابطه نخوان. یا سرد مزاج بشن. هر بی میلی جنسی که به خیانت ربط داده نمیشه. هرچند کار شوهر شما کاملا اشتباهه اما بنظر من بهتره بری پیش یه روانشناس. مطمئن باش اونجا به ارامش میرسی. چون ممکنه جواب سوالاتتو اونجا پیدا کنی. خانمهای باردار که کلا اخلاق و رفتارشون عوض میشه به همه چیز حساس میشن. خیلیها حتر از شوهرشون متنفر میشن یا به همه چیز مشکوک میشن یا حتی کلا از همه کس متنفر میشن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خانم عزیز یه سوال دارم. تا قبل از اینکه بهس گیر بدی و بگی خیانت میکنه کتک میزد؟ رفتارت تو خونه باهاش ...

۹۹درصد کتکاش بخاطر شکاک بودنمه.خب شوهرم باید ی کم درک کنه.اصلا نمفهمه ک زن باردار حساس میشه‌.اخه با مشت میکوبن تو سر زن باردار؟؟

خانم عزیز یه سوال دارم. تا قبل از اینکه بهس گیر بدی و بگی خیانت میکنه کتک میزد؟ رفتارت تو خونه باهاش ...

تو خونه همش دورشم.باهاش شوخی میکنم.بوس و بغل....اون خیلی سرد رفتار میکنه.بیشتر من دورشم

2738
      اونايى كه عشق پسردارن هزينه كنن واسه خانومشون برن آى وى اف تعيين جنسي ...

مادرشوهر من 4تا پسر زاییده یکی از یکی انگل تر 

والا انگار مدال میدن.

من خودم دوتا پسر دارم ولی جزو افتخاراتم نمیدونم

برو حتما مشاور و دکتر اعصاب مخصوصا بچه بیاد همه چی صد برابر سخت تر میشه . برو دارو بگیر که بیشتر از این کتک نخوری !!! دیگه  مادر شدی باید از خودت بیایی بیرون به بچه فکر کنی. بمیرم و بمیر و این حرفا رو کاملا بزار کنار تا یه بچه عقده ای تحویل دنیا مدی. بشین در مورد بچه داری بخون تغذیه سرتو کرم کن . شوهرت و ول کن. حتما دکتر برو دارو لازم داری بادت نره . برا خودت نمیگم برای بچت میگم. دکتر هم رفتی دارو گرفتی نگو به شوهر خرت که برات اسم نداره باز کتک بخوری. خودت بخور مرتبط بخور . 

۹۹درصد کتکاش بخاطر شکاک بودنمه.خب شوهرم باید ی کم درک کنه.اصلا نمفهمه ک زن باردار حساس میشه‌.اخه با ...

باز هم میگم کارش صد در صد اشتباهه. اما عزیزم. باور کن. شک داشتن واقعا زندگی رو نابود میکنه. شما یه چند مدت اروم باش. حرفهای قشنگ بزن. بهش گیر نده. ببین باز کتک میزنه؟ پنه بخدا نمیزنه. مردها تحمل ندارن یه حرفی رو همش تو گوششون فرو کنی. الان هم که بارداری دیگه بدتر .بعد از زایمان هم که هورمونهات میریزه به هم. اون موقع میخوای چکار کنی. من شوهر شما رو نمیشناسم. شما رو هم نمیشناسم. ولی شما هم کارت اشتباهه گلم. آخه چرا اینقدر شکاکی؟ اینجوری زندگی رو هم به خودت زهر کردر هم به شوهرت. و مطمین باش تمام این استرسها این عصبانیتها تمام این ناراحتیها به بچه ات منتقل میشه و ناخواسته باعث میشی یه بچه ی افسرده داشته باشی. و یا خدای ناکرده بیماری خاصی پیدا کنه و یا ممکنه بعدا یه فرد منزوی بشه. شما الان فقط خودت نیستی عزیزم. شما الان یه مادری. از همون روزی که فعمیدی بارداری ماد  شدر. و باید تا اونجایی که ممکنه بساط آرامش رو برای بچه ات فراهم کنی. نه اینکه همش حرص بخوری و دعوا کنی و کتک بخور.یبخدا خیلی وقتها حتی بزرگترین مشکلات و بزرگترین سوء تفاهم ها با یه گفتگوی ساده حل میشه و رفع سوء تفاهم میشه. پیشنهاد من اینه که حتما بری پیش یه روانشناس. البته این پیشنهاد رو برای نود درصد خانمهای ایرانی من جمله خودم دارم. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

موافقم سر پسر اولم همه چیز خوب بود رابطه س ک س زندگی اخلاقم همه چییییی اوکی بود تا دیقه نود ولی الان ک حامله ام باز از شوهرم متنفررررررم متنفر ماهاست رابطه نداریم یعنی خودم نمیخام حالم ازش بهم میخوره حتی نمیزارم دست بده بهم.دچار افسردگی شدید شدم عصبی پرخاشگر امروز بی دلیل ی ساعت گریه کردم همش میگم خدایا زایمان کنم راحت شم

برو حتما مشاور و دکتر اعصاب مخصوصا بچه بیاد همه چی صد برابر سخت تر میشه . برو دارو بگیر که بیشتر از ...

قرص بخورم اشکال نداره ب بچه م شیر بدم؟

باز هم میگم کارش صد در صد اشتباهه. اما عزیزم. باور کن. شک داشتن واقعا زندگی رو نابود میکنه. شما یه چ ...

اصلا دست خودم نیست شکا‌ک بودنم.نمیتونم شک نداشته باشم.و خودمم بیشتر اذیت میشم

2706