2733
2734
عنوان

خانمایی که شوهراشون دست بزن دارن

282 بازدید | 26 پست

تو رو خدا اگه امکان طلاق ندارین کوتاه بیایین شوهراتونو عصبی نکنین 

همسایمون از صبح دعوا دارن 

زنه غر میزنه مرده کتک کاری 

دخترم وحشت کرده ،خودمم میترسم خیلی عصبی شدم 

تا حالا این چیزا رو ندیدم 

دستام دارن میلرزن 

نمیدونم چرا این زنه کنار نمیاد 

هی مرد آروم میشه 

هی زنه غر میزنه دوباره میگیرش به بار کتک 

بد میزنه بخدا صداش میاد

وای چه جونی داره از صبح چندبار کتک خورده 😨 خب کوتاه بیاد 😰

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زنگ بزن به پلیس و بگو که همسایه ی شما مزاحمت ایجاد کرده و از صبح دعواهای شدید میکنن .و باعث وحشت دختر شما و خود شما شده. بگو بیان تذکر بدن. و یا خودتون برید در خونه اشون .و بگید اگه میخوایین هم رو تیکه پاره کنید برید یه جای دور ابچین کار رو بکنید تا نه باعث وحشت بچه هاتون بشین و نه باعث وحشت ما

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740
زنگ بزن به پلیس و بگو که همسایه ی شما مزاحمت ایجاد کرده و از صبح دعواهای شدید میکنن .و باعث وحشت دخت ...

زنه دوستمه رفت و آمد داریم ،زیر بار نمیره میگه داریم شوخی میکنیم ،قشنگ صداشون میادا 

زنگ بزن به پلیس و بگو که همسایه ی شما مزاحمت ایجاد کرده و از صبح دعواهای شدید میکنن .و باعث وحشت دخت ...

بره بگه میان میگن دلمون میخواد بتوچه و باهم دوست میشن 

زنه میگه عشقم بیا بزن ببینم کی جرات داره بگه نزن😐😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
زنه دوستمه رفت و آمد داریم ،زیر بار نمیره میگه داریم شوخی میکنیم ،قشنگ صداشون میادا 

بگو از این شوخیها نکنید. ولی جدی زنگ بزنید پلیس تا بهشون تذکر بدن. اونها که نمیفهمن کار شماست

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

وا شوخی 😕 خب بگو صداتون میاد که خجالت بکشن 

شایدم شوخی خرکی میکنن دنبال هم میکنن شما فکر کردی دعواست