2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک سه بار زایمان طبیعی کردم عالی بود همش،اصلا هم ترس نداشت،تو عمل انجام شده قرار بگیری دیگه ترسی نداره پروسه ایه ک باید طی بشه،ولی اینو میدونم ک خیلی بهتر از سزارینه

💗💗💗
2728
2740
منم .هرگز طبیعی بدنیا نمیارم چرا بدنم خراب کنم

مگه برعکس نیس؟؟ سزارین شکم میاره ادم که🤔

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
چرا عزیزم بی حسی که رفت خوب جاشو حس میکنی تا اخرعمرت بخیه رو شکمت میمونه من خواهر اطرافیاتم همه سزار ...

ای بابا من روز سوم سزارین به عنوان همراه دخترم بیمارستان رفتم و روز هفتم برگشتم.حتی تخت واس خواب نداشتم یا غذای کافی.حتی معذرت میخوام دستشویی فرنگی.همه کارای دخترم رو هم خودم انجام میدادم.

در مورد شکم آوردنم با اینکه تو بارداری 30کیلو اضافه وزن داشتم اما کاملا به قبل باردا ی برگشتم.

جاریم هم دقیقا موقعیت مشابه داشت.

در مورد جای بخیه هم مگه میراندا کر هستیم.خب بخیه باشه مگه حالا چقده.

واقعا درد وحشتناکی نداره.در هر صورت زن زایمان کرده باید تا 10روز استراحت کنه وگرنه عواقبش رو بعدها میبیننه.حتی اگه توانایی هم داشته باشی باید استراحت کنی

2706