2737
2739
عنوان

نتونستم بچمو درست تربیت کنم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون الان هنوز نمیدونه چی داره میگه مطمئن باش برسه به شیش سال درست میشه

خدا کنه اخه خالم یه دختر داره از اول با عمه و مادربزرگش بود الانم که وقت کنکورش شده با عمش همه جا میره اونو مامان خودش میدونه نمیخوام دخترم اینجوری شه

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
خواهش میکنم جز بی خیال بودن به منم یه راهکار بگو بعضی مامانا چی کار میکنن که بچه هاشون عاشقشونن؟دلم ...

وقتی شما مخالفت میکنی پدرش هم پشت شماس ؟ یا خواسته اش عملی میکنه. 

2728

تو یا خواسته های بدش همچنان مخالفت کن و حواسشو پرت کن تا دیگه نخواد. به این حرفاشم توجه نکن. 

تا 6سالگی درست میشه. 

یه مامان مهربون و قاطع باش.... 

مهربون بودن کافی نیست. بزرگ شه ممنونت میشه ک لوسش نکردی. 

اگه خیلی حاد شد مسئله بد نیست با یه مشاور مخصوص کودک مشورت کنی... 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

خوب جلو چش اونا مخالفت نکن ولی بعدا که رفتی خونه براش توضیح بده مثلا مامان جون تو سرماخورده ای نباید بستنی بخوری حالت خوب نمیشه قدت کوتاه میمونه ولی جلو چش اونا باهاش لج نکن اگرم مبدونی خواسته ش نامعقول و خطرناکه بغلش کن حتیی شده بزور ببرش تو یه اتاق دیگه درم ببند براش توضیح بده یکم بخندونش یه قول جایگزین خواسته ش بهش بده هردفعه با ترفندی قانعس کن ولی یادت باشه بچه تا هف سالگی سرور پدرمادره فقط وقتی از خواسته ش سرپیچی کن که خطرناکه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2738
تو یا خواسته های بدش همچنان مخالفت کن و حواسشو پرت کن تا دیگه نخواد. به این حرفاشم توجه نکن.  ...

بچه ها میگن جلو اونا حرف بد زد بهت بی تفاوت باش بهش اخم نکن اینجوری لوس نمیشه

بچه ها میگن جلو اونا حرف بد زد بهت بی تفاوت باش بهش اخم نکن اینجوری لوس نمیشه

جلو اونا ک برات مهم نباشه... تو خونه میگم. اگه خواسته نامعقول داشت نذار راحت بهش برسه 

اینجوری  راحت طلب میشه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ازاون محل دوربشید و اخم به مادرشوهرتون کنید فقط سکوت واخم

رفتید خونه ازچیزی که بچه تون دوست داره محرومش کنید‌ دلیل کارتون روهم بگید یه مدت این مدلی باشید حل میشه خشونت فیزیکی اصلا وگرنه کینه میکنه باهاتون بدمیشه

یعنی حرف بد میزنه بهش چشم غره نرم؟

اگر من به جای شما باشم این دو کار رو انجام میدم 

اول اینکه نه حتی چشم غره نمی رفتم ..بی تفاوت بی تفاوت...

دوم اینکه وقتی می خواهید مخالفت کنید باهاش معمولا براش پیشنهاد جالبی داشته باشید ...اما نه طوری که همیشه منتظر جایگزین باشه ...یعنی وقتی می خواد تلویزیون نگاه کنه اما شما نمی خواهید بگید بريم ببینیم بستنی داریم با هم بخوریم

عزیزم اگر فقط جلوی اون میگه علتش ایته ک این حرفا اون بهش یاد میده پسر من بسیار با ادب مثل یه دسته گل بارش اوردم متاسفانه چند ماهیه پدرشوهرم چندتا حرف بد بهش یاد داده الان خونه خودمون ک هست یا هرجای دیگه ک میریم یه کلمه اونا رو نمیگه ب محض ایکنه پدرشوهرمو میبینه میگه .. صد درصد مطمعنم مادرشوهرت گذاشته دهنش این حرفا رو

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
خوب جلو چش اونا مخالفت نکن ولی بعدا که رفتی خونه براش توضیح بده مثلا مامان جون تو سرماخورده ای نباید ...

اصلا من جلو اونا باهاش مخالفت نمیکنم ولی خودش به مادرشوهرم که میرسه چون میدونه دعواش نمیکنه همینجور الکی شروع میکنه به من حرف بد زدن

اصلا من جلو اونا باهاش مخالفت نمیکنم ولی خودش به مادرشوهرم که میرسه چون میدونه دعواش نمیکنه همینجور ...

شاید بهش یاد دادن و با گفتن اینا بهش باج میدن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706