2733
2734
عنوان

به نظرتون من خیلی آدم مزخرفی هستم؟

385 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها من یه دایی دارم که وضع مالیش تاحدودی خوبه چهارتا اپارتمان تهران داره با یه اپارتمان شهرخودمون ماشین حقوق ثابت این دایی ام خانمش سالهاست فوت کرده فقط یه دختر داشت که از بد روزگار زیاد دختر خوبی نبود و به خاطر ندونم کاریاش اخر سر عمرشو داد به شما الان دایی ام خیلی تنهاست وکسی رو هم نداره که وارثش باشه از طرفی هم من این دختر داییم خواهرهای شیری بودیم و دایی ام همیشه دلش میخواست دخترش مثل من باشه درسخون مودب سربه زیر... ولی کاملا بالعکس بود بعد فوت داییم این اموال به خواهراش برادرزادهاش میرسه ولی دایی ام از بعضیاشون اصلا خوشش نمیاد بعضیاشونم خیلی پولدارن به خاطر همین میخواد یکی از اپارتماناشو بفروشه پولشو بده به من بقیه رو هم تا زنده است خیرات کنه الان من خیلی خوشحالم اما حالم ازخودم بهم میخوره نمیدونم چرا چون فکر میکنم از مرگ دخترداییم راضی هستم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

از مرگش خوشحالی ؟؟؟؟ کار مخرفیع البته الان طبیعیه یکم  ولی داییت کارش درسته

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 

عمر دست خداست. و تو چ خوشحال باشی و چ نباشی خدا اونو برده ب ی دنیای دیگه. و ما هم همگی از این دنیا میریم.مردن ک چیز ناراحت کننده ای نیست

همیشه خداوند کارهایی رو برای ما انجام میدهد ک ما خودمان قادر ب انجامش نیستیم

نه سعی کن ازذهنت ببر بیرون راضی نباش خداعوضش درمیاد هاازت

داییت خودش اموالش میده بهت تو باخیانت نمیگیری که راحت باش

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2738

به خاطر پول خوشحالی نه به خاطر مردن یه نفر دیگه

یعنی اگه بهت پول نمیداد خوشحال نبودی

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

کاش منم ازین فامیلا داشتم

حتی تا فرسنگها ازین شانسا نداریم😁

دختر داییتو خدارحمتش کنه

براش خیرات کن که رفت و رفتنش برای تو خیر شد

تو که نکشتیش

اگرم خیلی عذاب وجدان داری

خونه رو بزن به نام من

جهندم من حاضرم این عذابو تحمل کنم😁😎

از اون پول برای دخترداییت خیرات کن حداقل

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706