2733
2739
عنوان

شب تولدمه و شوهرم عییین خیالشم نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 65 پست
عزیزمم تولدت مباررررک. من ۷روز دیگه تولدمه امشب غصه نخور، همسرت خونه هس؟ شاید سوپرایز داره برات گ ...

چمیدونم...نه رفته شیشه رو درست کنه...مطمئنم برای شیشه ی ماشین رفته نه سورپرایز

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینایی ک عین خیالشون نیس یعنی سورپرایزدارن حداقل شوهرمن اینجوریه

شوهر من اصلا سورپرایز کردن بلد نیست...تو خونشون انگاری کادو دادن حرام بوده...اصلا این یاد نداره

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

شاید گولت زده.اگه سوپرایزت کرد لایکم کن خبر بده همینجا.اگر کاری نکرد هیچوقت دیگه تولد خودش و خواهر

شو اهمیت نده 

من حامله بودم...استراحت مطلق و در شرف سقط بودم، تولد آقا فراموشم نشد و یه تولد مفصل براش گرفتم....حا ...

از همینش آدم میسوزه.باز اگه کاری براش نمیکردی الان اینجوری دلت نمیسوخت.

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
شاید شب برات سوپرایز  داره بصبر

الان دیگه شبه.... به قول مامانم اگه شامی میبود اول شب بود

2740
منم امروز تولدمه

مبارکه عزیزم...ان شاالله که همیشه سالم باشی❤

صبرکن تا اخرشب. فردا صب بدون دعوا، با حالت عادی بگو تولدمو یادت رفت، ازم نخواه تولد کسی دیگرو بخاطرت تبریک بگم. عادی ها

❤️همسرم❤️
میدونه تولدته؟یا کلا یادش نیس؟

مطمئنم میدونه

شیشه ماشین بهونه اس بابا...میخاد سوپرایزت کنه فدات شم😄😃آی عم انرژی مثبت😊😑

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
اشکال نداره ما بهت تبریک میگیم ❤❤🎂🍰🍫🍡🍦تولد تولد تولدت مبارک🍰🍫🍫🍬🍭❤❤ان شالله ۱۲۰ ساله بشی

😂ممنون...چقد دلم باز شد😍😘

خودم یه سال برا خودم تولد گرفتم یعنی رفتم کیک خریدم روش هم نوشتم تولدم مبارک ،بعد دیدم میخواستن سورپ ...

ای وااااای....خدایا😆🤣😂

هرسال اینطوره؟

یه رفته بودم یه شهر دیگه برای مسابقات... ۹ تیر برگشتم...اونوقت برام کیک و لباس خریده بود... اولین و آخرین بارش بود

2706