2733
2739
عنوان

شب تولدمه و شوهرم عییین خیالشم نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 65 پست
یعنی یادش رفته؟یا اهمیت نمیده؟

با شبکه های اجتماعی...امکان نداره یادش رفته باشه... خودشو زده به اون در

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بذار قبل از خواب بهش لگو مرسی تولدمو تبریک گفتی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
اخی چقدر سخت ول کن بابا سعی کن فراموش کنی چون هرچی بیشتر فکر میکنی بیشتر اذیت میشی

من حامله بودم...استراحت مطلق و در شرف سقط بودم، تولد آقا فراموشم نشد و یه تولد مفصل براش گرفتم....حالا الان...

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

خب تو هم دیگه تولد خودشو و خانوادشو بهش تبریک نگو😒😒😒😒 اگه پرسید چرا بگو مگه تو من تبریک گفتی که حالا انتظار داری من بگم؟

حالا غصه نخور، شاید یادش نرفته و میخواد غافلگیرت کنه

2740

شاید میخواد سورپرایزت کنه 

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

وااای امون از دسته شماها ول کن باووو خودتو عشقه به جهندم خودت برو کیک بخر بادکنک بخر پیتزا سفارش بده چیکا به اون داری خودت واسه خودت گل بخر محتاجه محبته کسی نباش خودت هستی خودت حالتو خوب کن بقیه رو بیخیاله به قول ننم بگو گوتومکی یعنی (به کووو....م) تو هر مشکلی اینو بگو وارامش داشته باش و بیخیال باش 

من جات بودم تولدشو دیگه تبریک نمیگفتم کادو اینام نمیخریدم 

کلا مثل خودش،بروش نمیاوردم. 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪

اشکال نداره ما بهت تبریک میگیم

❤❤🎂🍰🍫🍡🍦تولد تولد تولدت مبارک🍰🍫🍫🍬🍭❤❤ان شالله ۱۲۰ ساله بشی

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2706