2733
2739
عنوان

خانما این مرغ بنظرتون فاسده؟

803 بازدید | 16 پست

شوهرم ی مرغ اورد دیروز تاریخش مال۳۰ام بود معمولا تا ۷۲ ساعت نوشتن انقضاشو..حالا شما میگین چکار کنم..دیروز اعصابم خورد بود بیکارم نبودم گذاشتم فریزر خرد نکردم هنوز.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نخورید بهتره یه سم هست به اسم بوتولیسم که از گوشت فاسد هرگوشتی نه باشه توی بدن تولید میشه اول تهوع و بیحالی و استفراغ به همراه داره به مدت یک هفته و بعدش خدای نکرده منجر به مرگ میشه مخصوصا کودکان

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
2738
تو کیسشه.بو نکردم.اگ بو بده چکارش کنم؟

اگه بو بده خرابه 

فیریزر بوده خراب نمیشه

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

بنظرت گوشت تو فریزر خراب میشه و بو میگیره؟؟؟

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706