2733
2739
عنوان

چجوري پس اندازم رو بيشتر كنم

145 بازدید | 17 پست

سلام من يمقدار پول طي چن سال زندگي مشتركمون پسانداز كردم دلم ميخواد اين مبلغ بيشتر كنم سود بانك خيلي كمه و با تورم پيش نميره بنظرتون چكاري ميترنم انجام بدم باهاش

حدود ١٨ تومنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
جراتشو نداشتم  شانسم ندارم  قبل عيد يمقدار طلا ابشده خريدم  هنوز به اون قبمت نرسيد ...

باشه عزیزم بهتر از پوله. شب‌ میخوابی صبح پا میشی ارزش پولت نصف شده. الان با این ۱۸ تومن قبلا میشد پراید خرید مثلا، بهترین وسایل آشپزخونه. الان یه یخچالم نمیشه پول نگه ندار

بهتربود تو این چندسال پولتو خورد خورد طلا میخریدی حالا هم دیر نشده طلا بخر دست نزن بهش به نوسانات قی ...

نميدونم

طلا دوست ندارم زياد 

يه مقدارم دارم طلا وقتي استفاده نميكنم همينجور ميمونه و علاقه هم ندارم فك ميكنم بيهوده خريدم دلم ميخواد هي زياد بشه پولم

جراتشو نداشتم  شانسم ندارم  قبل عيد يمقدار طلا ابشده خريدم  هنوز به اون قبمت نرسيد ...

اگه میخوای سود کنی نباید کوتاه مدت فکر کنی اینجوری با هر بالا پایینی هول میشی استرس میگیری 

باشه عزیزم بهتر از پوله. شب‌ میخوابی صبح پا میشی ارزش پولت نصف شده. الان با این ۱۸ تومن قبلا میشد پر ...

دقبقا

اوايل هدفم خريد ماشين بود انقد رفت بالا كه ارزو شد برام

چقدر دلم ميخواست يه خريدايي بكنم براي خونه جلوي خودمو گرفتم هي گفتم جمع كن خرج الكي نكن 

اخرم كلاه سرم رفت پولم بي ارزش شد

دقبقا اوايل هدفم خريد ماشين بود انقد رفت بالا كه ارزو شد برام چقدر دلم ميخواست يه خريدايي بكنم برا ...

دقیقا عزیزم. این بلا سر خیلی ها اومد. چه سرمایه ها که از دست نرفت. چه میشه کرد. خدا سلامتی بده بهتوت

2706