2752
2734

سلام اینجا رسمه یکی که تازه عضو میشه بهش تبریک میگن

تبریک

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

تازه منو به خونوادش رسما معرفی کرده بود برا تولدم عکسمو زد رو کیک با کادو و همه چی داد خونوادش اوردن

خودش اونموقع اجازه ورود نداشت🤣

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

برا تولدم گوشی که دوس داشتمو برام خرید😍😍

با اینکه خیلی پول تو دستش نبود اما کل پولشو داد برام گوشی خرید و منم خبر نداشتم

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 

دوست بودیم تولدم بود تولد ۱۹ سالگیم اون موقع ۳ سال بود دوست بودیم تولد گرفت تو کافه برام سوپرایز بعد هرچیی عکسس تو اون ۳ سال گرفته بودیم در اورده بود رو شاسی های کوچیک زده بود شاید ۶۰ تا ۷۰ تا میشد درسته بعدش هدیه های‌گرون تر خریده اینا ولی اون عکس ها ی چیز دیگه بودن الانم همه اون عکس هارو زدیم رو دیوار اتاق ی دیوارش کلا پر شده که هر دفعه نگا میکنم‌ اونروز یادم میوفته

❤Che khobe ke daramet

من با همسرم خیلی مشکل داشتمو دارم یعنی وقتی با هم خوبیم خیلی خوبیم وقتی هم با هم بدیم خیلی بدیم 

یادمه یبار جمعه بود مغازش بود زنگ زد گفت بیا بریم روستاشون گفتم بریم گفت پس من تا وسیله میگیرم تو هم اماده  شو میام دنبالت گفتم باش 

وقتی اومد دنبالم تو ماشین بهم گفت حقیقتش میخام یچی بگم منو تو همش دعوا میکنیم و مشکل داریم پس بهتره جدا شیم منم فقط هاج و واج نگاش میکردم بعد گفت من خودم رفتم اقدام کردم واسه طلاق نامه گرفتم از دادگاه بعد دست کرد تو جیب کاپشنش گفت تو فقط امضا کنی همه چی تمومه منم فقط بغض کرده بودمو نگاش میکردم منتظر بودم نامه رو در بیاره از تو جیبش یهو دیدم خدایه من یه گوشی ایفون از جیبش در اورد گفت بیا اینم هدیه ای واسه تو 

وااای من اون لحظه مگه ذوق کرده بودم 😍😍

واقعا رویایی سوپرایز شدم 😁

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

تا حالا منو سورپرایز نکرده کادو هم نداده .عوضش منم میرم از طرف اون یه کادوی درست حسابی میگیرم واسه خودم شب که پولشو از حلقش میکشم بیرون اون سورپرایز میشه 😌😌😌

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن