2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم گذاشتن برای بچه فقط حق پدر ومادر نه کسی دیگه اگه خودتون با اسمتون مشکل دارین عوض کنید وگرنه به هیچکی این اجازه رو ندین که بخواد اسمتونو عوض کنه

آدمی که حرف دیگران، نه بهش اعتماد به نفس میده نه تخریبش میکنه قطعا جای درستی ایستاده .
با این لینک توی كُمُدا ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. كُمُدا یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه ...

چی هست

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
2731
اسمم سکینه هست .انتخاب مادربزرگم بوده .دختری داشته که تو نوزده سالگی فوت میکنه اسم او رو ...

بزار سولماز😁😁ینی گلی ک هیچ وقت پژمرده نمیشه

مدیونی فک کنی اسم منه ها😁😁😁😁

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
2740
اسمم سکینه هست .انتخاب مادربزرگم بوده .دختری داشته که تو نوزده سالگی فوت میکنه اسم او رو ...

اخه چرا مادر بزرگت انتخاب كرده اون طبق صدسال پيش انتخاب كرده بيچاره مادر بزرك منم ميخواسته بذاره هاجر ديگه بابام نذاشته خدارو شكر

اسمت چون مذهبیه باید با اسامی مذهبی عوض بشه اسمتو بذار نورا از القاب حضرت زهرا یا زهرا 

نه اصلا ربطی نداره

فقط اسم 5 تن رو عوض نمیکنن بقیه اسما به هر اسمی قابل تغیره

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2706