2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر اسمت و اسمی که شوهرت انتخاب کرده رو بگو

تا بگیم حق با خونوادته یا شوهرت

دخترعمو من اسمش آسیه بود خونواده شوهرش س رو نمیتونستن درست تلفظ کنن اسمشو گذاشتن یکتا

حالا با خونوادشون به مشکل خوردن از لجش اسم دوتا دخترشو گذاشته سارینا و سلنا  

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

اگه خودت راضی هستی از اسمت بگو اون میتونه عزیزم و خانمم صدات کنه 

اگه خودتم راضی نیستی و دوست نداری اسمت رو خب مگه بچه ایی که اجازه ات دست خانواده ات باشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2728
2740
اسمم سکینه هست .انتخاب مادربزرگم بوده .دختری داشته که تو نوزده سالگی فوت میکنه اسم او رو ...

راس میگه عوض کن بزار سارا یا سمیرایی چیزی 

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

ببخشید ولی خب راست میگه 

خوبه خودت تا الان عوض نکردی

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

با این لینک توی كُمُدا ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. كُمُدا یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه توش می‌تونی خیلی راحت، كمد لباس ات رو جيرينگی به پول تبديل كنی، با ٥٠ تا ٧٠٪؜ تخفيف چيزميزای خاص بخری و به كمد همه دخترای ايرانی (و به زودی مريخی!) سرک بكشی! پاشو بيا.

https://komodaa.com/shop/invite/?98724

2706