2737
2734
عنوان

خانومای محترم و گرامی

104 بازدید | 27 پست

هر کسی که اینجا ی تاپیکی میزنه خواهشا اگه میتونید شخص سوال کننده رو کمک کنید ولی لطفا اهانت نکنید

اگه نپسندیدید وارد نشید چون خود نی نی یار مث پلیس فتا بالا سرمونه....

لطفا اهانت نکنید خواهش میکنم مخصوصا خانومای مذهبی که باید الگو باشن

رفیق بی کلک مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم اگر نینی یارا ۲۴ساعته حواسشون بود ک کار ب اینجاها نمکشید بعضیارو باید متوجه اشتباهشون کر ...

خانم محترم و بزرگوار شما نباید نظرتون به دیگران تحمیل کنید .اعتقاد شما فقط برای شماس نه بقیه دیدین که خیلیا داشتن همراهی میکردن حالا شما بدت میاد نیا توی تاپیک

رفیق بی کلک مادر
2728
عزیزدلم اگر نینی یارا ۲۴ساعته حواسشون بود ک کار ب اینجاها نمکشید بعضیارو باید متوجه اشتباهشون کر ...

در ضمن شما میتونید با یک ادبیات خیلی بهتر مخالفت خودتون ابراز کنید نه تحکم

رفیق بی کلک مادر

سایت ی فضای عمومی و هرکسی ازاده نظر بده

وقتی استارتر خودشو زده ب اون راه 

بقیه مجبور میشن بخوابونن تو گوشش😀😀

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
سایت ی فضای عمومی و هرکسی ازاده نظر بده وقتی استارتر خودشو زده ب اون راه  بقیه مجبور میشن بخو ...

احسنت فضای عمومیه نه شخصی پس شما نباید نظر شخصیتون حاکم کنید به بقیه

رفیق بی کلک مادر
2738
احسنت فضای عمومیه نه شخصی پس شما نباید نظر شخصیتون حاکم کنید به بقیه

پس شخص هم نباید رختخوابش رو پهن کنه وسط ی مکان عمومی دیگه🤔

من حق دارم ازو کوچه عبور کنم و دلمم نمیخاد اون صحنه رو ببینم تکلیف چیه

2706