2737
2739
عنوان

بیاید تعیین جنسیت کنید برام😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1894 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما هم علائمت مثل من بود؟؟ اخه نینیتون پسره😁

نه عشقم. من دوقلو داشتم. ی دونه‌ش مُرد تو ۱۴هفتگی.

ولی از علائمم نمیشد حدس زد. چون بیشتر علائم دخترو داشتم و هنوزم دارم... ولی نی‌نی‌م پسره 😁💙 چندتاشو بذار بگم: انقده زشت شدم و ورم دارم و صورتم جوش میزنه ک نگو،،، دماغمم بادکرده. شکمم تیز نیست، گرده... صبحا همش تهوع دارم. رشد موهای سر و بدنم تغییری نکرده، نه زیاد شده نه کم و... 😃

2731
هر بدنی یه مدله،من ب دکتر گفتم مگه میشه من علائمم دختره ولی پسر باشه گفت ول کن حرف این خاله زنکا رو ...

شوهرمنم میگه دختر بابا😂😍

من اگه خدا بده دوتاشم میخوام

بچه اولمه مهم نیست برام چی باشه😍

چون سقط داشتم

فقط میخوام صحیح و سالم برسه دستمون😘😘😘

اینا رو هم بگو لطفا شکمت گرمه یا سر د؟ پاهات گرمه یا سرد؟ تنگی نفس داری یا نه؟ ترشح داری یا نه؟

ببخشید منم میگم میشه حدس بزنین خیلی میخوام یدونم من ترشح زیاد دارم ببخشید ولی انگار همیشه خبسم شکمم داغخ پاهام معمولی تنگی نفس ندارم ولی

2738
به نظر من اصلا به علائم توجه نکن من حتی برای اولی شکمم گرد بود مثل توپ این پهن بود همه میگفتن دختره ...

نه همینطوری تاپیک زدم 😁😁😁😂

تو ان تی هم گفت پسره

هرکی میبینه میگه به قیافت میخوره پسر باشه

تستای خونگیمم پسر دراومده😂

ولی حس و قلب خودم میگه دختره😍😍😍

شوهرمنم میگه دختر بابا😂😍 من اگه خدا بده دوتاشم میخوام بچه اولمه مهم نیست برام چی باشه😍 چون سقط ...

ایشالله سالم باشه هر چی که هست،ولی من شوهرم یکم دپرس شده انگار خخخخ

2706