2733
2739

یعنی آنومالی اشتباه بشه؟

من دیدم چند نفر تو ۸ماهگی فهمیدن جنسیت اشتباه بوده اما خیلی کم پیش میاد

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب ببین عزیزم هرچیزی امکانش هست آره ممکنه جنسیتو اشتباه گفته باشه حالا چرا میپرسی؟

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

آنومالی ۹۹ درصد درسته 

اصلا  درصد خطا نداره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738

بهت گفتن دختره؟ ؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

من ان تی رفتم اول بهم گفت دختره بعد گفت چیز شیرین بخور بعد گفت نه احتمالا پسره 

برم انومالی درستش مشخص میشه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من خودم نه کلی آره دیدم تا 8 ماهگی گفتن پسر بعد برای سونو وزن که رفتن گفتن دختره

اره همسايمون بنده خدا دوتادختر داره رفته آنومالي گفته پسر سونو آخر گفتن دخترع

اللهم عجل لولیک الفرج ...
2706