2733
2734

مجرده ما طبقه بالا مادرشوهرم اینا زندگی میکنیم شوهرم ماشین داره میخاد خودش باهاش تمرین کنه تا یادبگیره درحین اینکه کلاس هم میره عملا یادبگیره.... پدرشوهرم که سرکارنیس من مطمئنم که پول کلاسش فرداهم شوهرم میخادبده 😢 بعدش با ماشین ما بره دوربزنه من چون بچم شیرخواره محدودیت خیلی دارم به شوهرم گفتم کلاس زبان دوست دارم برم گفت فعلا بچه بزرگ شه خسته شدم از توخونه بچه دست و بالمو بسته

😢بعدیکی دیگه با پول ما بره کلاس استعداد یاد بگیره خب آدم زورش داره به خدا زنداداش بدی نیستم ولی خیلی ناراحتم 😢

خدایا شکرررررررت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببین بد خوندم معذرت میخوام... به خواهر شوهرت بگو باهم بریم ثبت نام با مامان خودت خب؟؟ وقتی رفتن مجبور میشن خودشون پولشو بدن اگرم نه بگو ای وای فکر کردم شما پول همراهتونه کارتامم که نیاوردم😁 یه همچین چیزی سعی کن شوهرت باهاتون نباشه

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

والا منم باشم بدم میاد. بره یاد بگیره با پول خودشون😕

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2706