2733
2739
مهمون دوس نداره خانوادمم امشب میان شهر ما نمیتونم بهش بگم

مهمون دوست نداره یا با خانوادت مشکل داره؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهمون دوس نداره کلا مامانم اینا هم بیست روز پیش دوروز پیشمون بودن میگ دو هفت پیش بودن چرا میان

ببین برای اینکه ابروریزی نشه.به شوهرت بگو.وگرنه ممکنه این دفعه بابت نگفتنت ناراحت بشه

یا حداقل دفعه بعد با نهایت شرمندگی به خانوادت بگو جریانو

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
عزیزم خدا صبرت بده چقد بی فکر و بی درکه؛بهت گفتم باید یه بار جلوش وایسی

قبلا خیلی سر این قضیه باهاش دعوا میفتادم اما

الان دیگ حوصله و اعصاب دعوارو ندارم

هرچی هم بگم تو گوشش نمیره

2738
با اجازه استاتر، توروخدا کسی بلده یادم بده چجور امضامو عوض کنم؟ ممنون میشم

برو توو عکس پروفایلت، نی نی سایت من، سمت راست سه تا خط زیر هم داره، بزن روش، پروفایل من.

بعد برو توو امضات

دلواپسِ فرشته هام...🌠

خیلی با خوشحالی و بدون ترس بگو خانواده آن دارن میان وقتی شنیدم کلی خوشحال شدم دلم خیلی تنگ شده بود بعدم یه لیست خرید بده بهش بگو اینا رو لازم دارم به نظرت شام چی درست کنم و...

اگه یکم تو حرفات ناراحتی و ترس باشه باختی

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬

شوهر منم نمیذاره داداشم بیاد خونمون☹️

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
سلام✋.امضای شما مرتب شده امضای منه.😀

جمله از شهید اوینیه😁😄

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2706