2737
2734
ماهی دو تومن.امروزم باهاش قهرم سر یه موضوع خیلی احمقانه.لج کردیم با هم😦😢به احتمال قوی دو تومن بی ز ...

برو خواهرجان 

اگه حواستي بعد از تولدت دوباره به قهرت ادامه بده

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو خواهرجان  اگه حواستي بعد از تولدت دوباره به قهرت ادامه بده

😁😁

این داستان قهر و آشتی مصلحت امیز

ولی خدایی خیلی اعصابم خورده ..سر اینکه چایی دیر آماده شد قهر کرد ناهار نخورد رفت خوابید.باورت میشههه؟مرد خوبیه ولی بعضی وقتا انگار محمد ۵ ساله از تهرانه

Kiziim
2731
اوه خیلییی خوبه هه ماهی ۵ تومن😂چیکارشون میکنه اونوقت؟

مفت خرجی هرروز لباس میخره میندازه دور رستوران یه خواهرزاده کوچیک هم داره اونیکی خواهرم نون اون تو روغنه واسه اونم هرروز لباس میخره ولی متاسفانه تابحال یک دست لباس هم برای مادرم نخریده من آرزومه دست و بالم پر باشه تا واسه مامانم کلی لباس خوشگل بخرم کیفهای شیک بخرم هییی خدایااااا شکرت

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2738

من اولا كه خيلي بد بود مامانش منو مي برد خريد الان يه ٧ ماهي ميشه بهتر شده مثلا هر وقت لباس بخوام ٢٠٠ ميگيرم ميرم ميخرم كم اومد باز بهش ميگم مثلا تو اين ماه تقريبا ٥٠٠ تومن خريد كردم رنگ مو و مانتو كفش و اينا

من ماهی 100 تازه ماه قبل نداشت اون صد تومنم نداد منم اصرار نکردم  😊    شماها واقعا دارید میگید دو تومن پنج تومن؟؟؟؟!!!   بیشتر شبیه سریال هیولاست منم شبیه زن اون آقا معلمه ام 😁

من ماهی 100 تازه ماه قبل نداشت اون صد تومنم نداد منم اصرار نکردم  😊    شماها واقعا د ...

منم زن اون آقا معلمه ام 😂😂چون شوهرم معلمه 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
2706