2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا که امتحان

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2731

تو خونه پا کولر...تو گوشی...اخه راهی نیس...امسال واقعا گرم جرات بیرون رفتن نیس....گاهیم با ماشین دور بزنیم البته گاهی

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
2738
هر روز تو مطب این دکتر و اون دکترم تا شاید یکی دلش به رحم بیاد و قبول کنه که سزارینم کنه. میشه برام ...

چراااا عزیرم کجا زندگی میکنی?

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

شبا میریم دیسکو روزا هم پول پارتی. چیکار میخوایم کنیم یا استخر یا پارک‌ و‌ رستوران و سفر دیگه مثل همیشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706