2733
2739

سلام به همه مامانای گل نی نی سایت

همونطور که احتمالا عده ای از مامانای عزیز این سایت با من آشنا هستن، بعد از ۴ سال فروش موفق لباس و پوشاک ترک بچگانه، با توجه به افزایش غیرقابل کنترل قیمت ارز و دلار و پایین اومدن قدرت خرید مامانا، تصمیم گرفتم که پوشاک تولید داخل و ایرانی رو برای فروش عرضه کنم با سود کم و قیمتهای پایین تر از بازار

برای پیوستن به گروه خرید لباس ایرانی بی بی مزون، اول فیل تر شکن روشن کنین و بعد از طریق لینک زیر وارد گروه تل گرام بشین و شرایط سفارش که داخل گروه سنجاق شده مطالعه بفرمایید:

از طریق لینک به راحتی میتونین وارد گروه بشین، درصورتی که موفق نشدین، به شماره ۰۹۳۶۷۶۹۵۹۷۹ تل گرام پیام بدین لینک رو بفرستم براتون، اسمس ندین لطفا🙏🌹

لینک گروه بی بی مزون:

www.t.me/joinchat/CFWIaD_3L8KXW5pJWxPmkQ

ارائه انواع لباس های شیک و جذاب بچه گانه از نوزادی تا ۱۲ سال......... با ۴ سال سابقه فروش آنلاین........... گروه فعال تل گرام به منظور تبادل نظر مشتریان، ارسال عکس تن خور کوچولوها و اعتمادسازی مشتریان جدید.......... کانال تل گرام: babymezon@........... پیج اینستاگرام sismooni.babymezon ......... شماره تماس: 09367695979

لینکت خرابه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لینک سالمه دوستان، فیل تر شکن رو قبل از باز کردن لینک اوکی کنین، بازم اگه موفق به ورود نشدین به آیدی من یا شماره ام تل گرام بزنین لینک ارسال بشه @babyco ۰۹۳۶۷۶۹۵۹۷۹

ارائه انواع لباس های شیک و جذاب بچه گانه از نوزادی تا ۱۲ سال......... با ۴ سال سابقه فروش آنلاین........... گروه فعال تل گرام به منظور تبادل نظر مشتریان، ارسال عکس تن خور کوچولوها و اعتمادسازی مشتریان جدید.......... کانال تل گرام: babymezon@........... پیج اینستاگرام sismooni.babymezon ......... شماره تماس: 09367695979
2731