2733
2739
عنوان

جدا کردن جای کودک؟؟کمککک

800 بازدید | 78 پست

دخترمن تاالان کنارخودم میخابیده اما الان سه سالودوماهشه تقریبا میخام جداش کنم جاشو...لطفاماماناوهرکس تجربه واطلاعات و داره دراین زمینه میشه کمک کنید اول چجوری وچکارکنم؟؟چن روزیه دارم باهاش حرف میزنم که باید تواتاق خودت بخابیو خانوم شدی تاکم کم زمینه پیداکنه.. اما میترسم آخه دخترمن ترسوام هس زیاد باباش که مخالفه میگه شب پانشه ازتاریکی بترسه لکنت بگیره خدای نکرده ازترس   

باباش راضی نیس اما یکم نرمترشده نسبت به قبل...

توروخدا سرزنش نکنید چرا تاالان جدانکردیو الوبل الانشم باهمسرم کلی بحث داریم سراین قضیه آخه یه مورد دیگم چون زیاد سابقه داره هردومون میترسیم توخاب یهو خدای نکرده تب کنه جداباشه متوجه نشیم..  

لطفا هرراهکار درستو علمی یاهرچیزی که فک میکنید کمک میکنه بهم بگید...

ببخشید طولانی شد..

کاربر یاس هستم از۹۲ عضو سایتم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موقع خوابش ببرین اتاقش کنارش بمونین تا خوابش ببره دخترتون برای شیر بیدار نمیشه؟

سه سالشه شیر نمیخوره دیگه😲😲😲

موهایی که هی روی سرمون داره سفید میشه ارث بابامون نیست🧓🧓 حرف های توی دلمونه❤❤❤

پسر من ۲۲ ماهشه چند بار میخواستم جداش کنم یا قهر کرده یا با گریه میچسبه به گردنم‌میگه نه

منم گفتم الهییی قربونت بشم مممن تا هر وقت میخوای بغلم بخواب😍😍😍😍😍

ریپلای نکنین😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738

منم پسرم سه سال و سه ماهشه دووماهه جاشو جدا کردم اول خودم یا باباش تو اتاقش کنارش میخوابیم قصه میگیم خوابش برد پا میشیم میایم بیرون... چراغ خوابم براش روشن میکنیم مقاومت میکرد اولش منم توضیح میدادم که تو پسر بزرگی شدی باید تنها بخوابی برات جایزه میخرم... 

دختر منم چند روز دیگه 3 ساله ش میشه و همین مشکل و دارم. تختش تو اتاق خودمونه، همینطوری گاهی شبا بلند میشه گریه میکنه و میگه خواب بد دیدم ترسیدم میخوام بیام رو تخت شما... 

از طرفی هم هیچکس موافق نیست تختش بذارم تو اتاق خودش، نه شوهرم نه مامانم،... میگن اگه شب بخواد از تخت بیاد پایین یهو با سر بیفته چی ؟!

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
اگه جاشو جدا کنی که قرار نیس ولش کنی به امون خدا .باید بهش شبا سر بزنی

آره خودمم میگم بهش سرمیزنم اما میترسم خابم ببره ...چن بار بهش سربزنم مثلا ؟؟

کاربر یاس هستم از۹۲ عضو سایتم...

تا چند هفته اول خودتون یا همسرتون پیشش بخوابید بیرون هم یه چراغ ملایم روشن کنید تا عادت کنه بعد کم کم تنهاش بذارین ولی حتما چند بار بهش سربزنین

وقتی بیدار میشه صداش نکنین فقط خودتون برید پیشش تا بخوابه

بچه اصلا نباید به تخت پدرو مادر عا‌دت کنه

موفق باشی عزیزم

2706