2733
2734

بچه ها سلام

کسی اینجا هست که درد بالای کشاله ران رو تجربه کرده باشه ؟

الان‌چند روزه بالای ران پای راستم درد دارم  و از درد بسختی راه میرم و شبا بخصوص موقع خواب  اذیت می کنه.فقط پای راستم هست.

کسی اطلاعی داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه دارن این دردا رو

من بعد دو سال از زایمان هروقت فعالیتم زیاد باشه باز استخون عانه ام درد میگیره

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!
2738
دقیقا همونجا

طبیعیه هم به خاطر وزن بچه و هم جاباز کردن استخوناس،نگران نباش من از۲۹هفته شروع شد این دردم.اصلا هم علاعم زایمان نیس

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌

دردش یه جوریه که ببخشید میری دسشویی سنتی انگار تمام ناحیه تناسلی و ران داره از داخل میترکه😁انگار از داخل کش میاد

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌

سلام.من تو هفته ۳۵ بارداری هستم.مدتیه که درد کشاله ران دارم خیلی درد داره.این درد بیشتر شبا شروع میشه تا صبح درد میکشم.شیاف میزارم خوب نمیشه.در هفته تقریبا دوبار این درد دارم.