2733
2739
عنوان

بی بی چک

83 بازدید | 9 پست

تقریبا پنج شش روزه از موعدم رفته سه تا بیبی چک زدم هرسه تاشم منفی  آیا بازم امکان بارداری هست

اینم بگم دوران شیردهی هستم و رازیانه و زعفران خوردم ولی هیچی

خدایا شکرت 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو دوران شیر دهی ۳ماه پری نشدم بازم ی ازمایش برو مطمعن شی

آخه اولا تا هفت ماه نشدم بعدم شدم یک روز این ور اور میشد ولی این دفعه کلا نشدم الانم دارم میرم شهرستان ختم موند دوشنبه برگردم دکتر برم مردم از استرس

خدایا شکرت 🙃
2728
آخه اولا تا هفت ماه نشدم بعدم شدم یک روز این ور اور میشد ولی این دفعه کلا نشدم الانم دارم میرم شهرست ...

ن نن از اول پریود میشدم بعد ۱ سال ۳ ماه نشدم اما این اخری پریود میشدم ولی باردار بودم  ب پریودی ملا اعتماد نکنید😂

بنظر من که نه

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

تو رو خدا جواب منم بدید. 

چند روزه هی بی بی میزنم یکی درمیون هاله میندازه  بعدی منفی میشه. هر روز چهار پنج تا میزنم چند تاش هاله میندازه و چند تا سفید سفید. جریان چیه؟

۵ روز تاخیر دارم. 

انقدی رفتم آز و منفی بوده دیگه خجالت میکشم برم

کاش من هم تو زندگیم یک باباطاهر داشتم که بهم میگفت: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری، بیا قسمت کنیم بیشش به من ده، که تو‌ کوچک دلی طاقت نداری 
ن نن از اول پریود میشدم بعد ۱ سال ۳ ماه نشدم اما این اخری پریود میشدم ولی باردار بودم  ب پریودی ...

وایی چ بد هم پریود بشی هم باردار باشی خخخخ 

انشاالله که صحیح وسالم دنیا میاد😍

خدایا شکرت 🙃
2738
تو رو خدا جواب منم بدید.  چند روزه هی بی بی میزنم یکی درمیون هاله میندازه  بعدی منفی میشه ...

شاید ادرار زیاد میریزی هاله دار میشه 

نمیدونم اگه نی نی میخایی انشاالله که باشه💖

خدایا شکرت 🙃