2733
2734
عنوان

لطفا نظرتون رو بگید

92 بازدید | 16 پست

کدوم قشنگ تره

تعداد رای : 12
نظرسنجی
نیلارز
0
0%
ویانا
1
8%
شادن
1
8%
نیلا
10
83%
میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه اسمای سختی!!

واقعا؟اسم دختر اولمم آتریساس همه میگن سخته

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2740
نیلا خیلی خوشگله منم میخواستم بزارم یا نیلا یا نلی

مرسی عشقم 

به سلامتی و خوشی بزاری

مرسی عشقم  به سلامتی و خوشی بزاری

مرسی عزیزدلم نمیزارم دیگه پسر شد الان یکسال و نیمشه 😀 منم دو تا دارم دیگه نمیارم ولی گفتی یه دختر دیگه داری دلم لرزید خیلی دلم میخواست دخترم خواهر داشته باشه من نداشتم همیشه حسرت خواهر داشتم به سلامتی زایمان کنی 

مرسی عزیزدلم نمیزارم دیگه پسر شد الان یکسال و نیمشه 😀 منم دو تا دارم دیگه نمیارم ولی گفتی یه دختر د ...

اخیییی الاهی عزیزم ان شاالله تنشون سلامت اشکال نداره منم خواستم پسر بود بزارم ویهان که دختر شد دیگه هر چی قسمت باشه من خودم خواهر ندارم فکر کنم خدا به خاطر همین  جای خواهر دوتا دختر بهم داده