2733
2734

کشیدن آنقدر گرونه؟

بیمه ندارین؟ چیزی نیست که دکتر خصوصی یا متخصص بخواد.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رفتم دندون پزشکی دکتر گفت چون ردیف دندونات خوبه و جای دندون عقل هم هست نیازی نیست بکشی

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2728

اگه جاش بد باشه و باعث پوسیدگی دندون بغلیش بشع باید بکشی

کودوم شهری ۸۰۰؟؟؟

من دو هفته پیش ۳۰۰ دادم جراحیمم ۲ ساعت طول کشید

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
کشیدن آنقدر گرونه؟ بیمه ندارین؟ چیزی نیست که دکتر خصوصی یا متخصص بخواد.

کشیدن ارزونتره این جراحی حساب میشه لثه رو میشکافن کلی دنگ و فنگ داره😑😭

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
2738
ایشون ظاهراً جراحی لازم دارن. بعضی‎ها دندون عقل‎شون کج در میاد باید جراحی بشه. نمی‎شه کشید.

مال من نصفش تو لثه بود نصفش بیرون ولی کشیدن.

تا حدی بیرون باشه که آچار گیر کنه میکشن معمولا. شاید کاملا نیومده بیرون چون کج هم باشه باز میشه کشید.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
همدان

اوووووووه چخبرههههه😐

من تهران ۳۰۰ دادم بیای اینجا و برگردی بازم برات ارزونتر میشه😁

ا پس واییسم دراد بعد برم بکشم

اگر جا نداشته باشه بابت درومدن یا آبسه میکنه و یا دندونی جلوت رو میریزه به هم و مجبوری ارتودنسی کنی.

بهتره زودتر جراحی کنی