2737
2739
عنوان

تربیت شوهرم

343 بازدید | 38 پست

خیلی باهاش مشکل دارم خیلی تا حدی که خانوادمو هم ناراحت میکنه طرز سلام علیک کردنش و نوع رفتارش با بقیه علل خصوص خانوادم خیلی مغرورانست جدا از تربیتش خسیس و شلخته و تنبلم هست واقعا خستم واقعا ترکیدم نمیدونم چیکار کنم همش باعث خجالتمه ادم انتقاد پذیری نیست و رفتارش کاملا شبیه به مادرشه 

بزنش رو دیوار مهربانی

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
چکار میشه کرد با زبون خوب باهاش حرف بزن بلکن درست شد تربیتش اینه سخت بشه روش تاثیر گذاشت

ادم قدیه قبول نمیکنه اشتباهاتشو با اینکه خودشم میدونه از قصد این رفتارارو میکنه بازم می خوام بش بگم اصلا نمیپذیره

داماد بزرگ ما هم همینطوره.ادم خوبیه ولی اصلا اداب معاشرت مخصوصا احوال پرسی بلد نیست.وارد میشه ما بلند میشیم جلوی پاش ده بار سلام می کنیم گاهی تا جواب میده .ادم بدی نیست ولی یک حالت غرور داره.خواهرمم طفلی گاهی خیلی معذب میشه.اوایل عروسمون و کسانی که نمی شناختنش خیلی ناراحت میشدن اما الان برای همه طبیعی شده

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
نمیشه میگی وقتی میبینم خانوادمم ازش ناراحت میشن داغونم میکنه خواهرام خونم نمیان به خاطر سلام علیک کر ...

عزیزم من خودم شوهرم همین مدلی هستش اونا که اصلاح نمیشن هیچ جوره فقط ما پیر میشیم این وسط پس بیخیال باش دو روز دنیا رو خوش باش

عشقم همه کسم دخترم😍😍
ادم قدیه قبول نمیکنه اشتباهاتشو با اینکه خودشم میدونه از قصد این رفتارارو میکنه بازم می خوام بش بگم ...

چی بگم عزیزم اگر آگاهانه این کارو میکنه که تا خودش نخواد عوض نمیشه،ادمی که خودش و زده به خواب هیچ وقت نمیشه بیدار کرد

🧿
2706