2733
2734

خانوما من الان 2 ماهه که ازدواج کردم.شوهرم همیشه سعی داره که خودشو از خانواده من دور کنه. الان چند روزه دارم بهش میگم که پدر مادرم رو دعوت کنم خونمون هی امروز و فردا میکنه. الان مامانم زنگ زد گفت فردا میخوایم چایی و شیرینی ببریم امام زاده شمام بیاید. من گفتم به شوهرم بگم ببینم کارش چطوریه در حالی که میدونم کارشو میتونه دو ساعت عقب جلو کنه. شغلش آزاده ساعت کاری نداره. من الان بهش میگم که عزیزم فردا مامانم گفت بیاید خونمون که بریم امام زاده برگشته میگه خب برو. میگم جرا تنها برم؟ میگه مگه واجبه من بیام کار دارم. میگم واقعا کارت جوریه که نتونی دو ساعت جا به جا کنی ساعتش رو؟؟ حالا الان اگه خانواده خودش بودن میگفت باشه بریم.چیکار کنم من؟ دیگه اعصاب نداشته برام

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب توهم وقتی خونوادش میگن بیاین بریم بیرون یافلان جا نرو بزا شوهرت بره...مث خودش رفتار کن ک حساب کاربیاد دستش

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین...ممنونم

بگو خانوادم خیلی دوستدارن و مثلا بگو مامانم از فلان اخلاقت تعریف کرده بابام از فلان چیزت طرفداری کردم چمیدونم دروغ بگو بگو گفتن بدون تو نمیرن گغتن تو بیای بیشتر خوش میگذره 

برای سلامتی مامانم یه صلوات میفرستی مرسی😍😍❤❤ 
واقعا سخته

دستش رو هفته پیش عمل کرده. از بیمارستان اومدیم خونه داییش زنگ زد گفت قراره آش ببریم بیرون بخوریم شمام بیابد شوهرم گفت باشه!! من گفتم ما هنوز 1 ساعت نیست از بیمارستان اومدیم خونه تو دستت درد میکنه چرا گفتی بریم؟؟ حالا الان که یه هفته میگذره برگشته میگه مگه واجبه با این دستم من بیام!!! 

2738

بنظر من تو همچین مردایی فقط تلافی جواب میده..یبار ک خونوادش دعوتتون کردن بگو نمیام تا بفهمه چقد بدهههه.بعدم بهش بگو تا وقتی باهام راه بیای باهات راه میام همه چیز باید متقابل باشه خونواده تو مهمتر از خونواده خودم نیستن ک.

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

ما سه ساله ازدواج کردیم

اوایل میگفت روم نمیشه بیام

خونه شما 

مثلا اگه برا نهار دعوتش میکردیم

بعدا دیگه کم کم ایراد میگرفت از رفتارشون از غذاشون 

الانم که دیگه کلا قطع رابطه کرده

دنیا اگه عدالت داشت مرد هم بکارت داشت 
بگو خانوادم خیلی دوستدارن و مثلا بگو مامانم از فلان اخلاقت تعریف کرده بابام از فلان چیزت طرفداری کرد ...

اونجوری هم که بگم جو گیر میشه فکر میکنه چه خبره اصلا جنبه اینطور چیزا رو نداره 

بنظر من تو همچین مردایی فقط تلافی جواب میده..یبار ک خونوادش دعوتتون کردن بگو نمیام تا بفهمه چقد بدهه ...

خانواده اون اصلا حوصله این چیزا رو ندارن. کلا دعوت نمیکنن بریم بيرون.... الان من چیکار کنم؟ چطور راضیش کنم برای فردا؟ 

2706