2777
2789
عنوان

خواهرشوهرسلیطه ام زنگ زدبهم تازه...

1108 بازدید | 72 پست

تویه مجلسی بودیم حالامن بلندشدم باهاش سلام کنم اون جلوروم بلندنشدفقط جلوروی من اینطوربودحالااون ریزه میزه من بادومترقدم دولاشدم بوسیدمش .اومدم خونه ناراحت بودم به قصددردودل به شوهرم گفتم که خواهرت اینکاروکردحالاشوهرم رفته به خواهرش گفته که چرااینکاروکردی وجروبحث کرده باهاش حالاخواهرشوهرم بهم زنگ زدک من پام خواب رفته بودوفلان ک همش دروغه .بلندنشدم توزن داداشمی وظیفته خودت بیایی باهامون سلام کنیم نه مااااچرادادشموبه جونمون انداختی وفلان منم سکوت کردم وگوشی روخاموش کردم حالاچکارکنم بنظرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی دیگه تمومش کن . مهم این بود که بفهمه بی شعوره و حداقل باید یه تکونی به خودش میداد ولی دیگه ادامه نده ارزش نداره باهاش صحبت نکن ولی به روی خودت هم نیار .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

کاریه که شده

ولی بخاطر این مسائل اوقاتتون رو به خودتون تلخ نکنید

شما بزرگی کردی اول رفتی سلام کردی

حالا دیگه گفتن نداشت به شوهرت.

خوبه که شوهرت پشتته. همین و بس

زندگی مسایل جدی تری هم دارد😊

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری). یا واذد این لینک شید(https://eitaa.com/joinchat/4060939106C6b31f6b3be)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2801