2737
2739
عنوان

چطور ادمها میتونن انقدر پست باشن....

166 بازدید | 18 پست

بابا بزرگم حالش خوب نیست. یه اخلاقیم دارن رو به موتم باشن با دوماد بیمارستان اینا نمیرن

بعد خاله ام زنگ میزنه به زن دایی که اقاجون حالش بده ببرید بیمارستان. ده دقیقه بعد داییم زنگ میزنه به خاله ام که پیوند کلیه هم کرده و الان قلبش مشکل داره که بیخود میکنید زنگ میزنید ما ببریمش بیمارستان

خودتون بیاید ببرید یا بزارید سالمندان.

حالا همین آدم بیشعور هفته پیش یه زمین 200 متری از اقاجونم به اسم خودش زد که حداقل 50 میلیون می ارزه.... 

چقدر ادمها میتونن پست و بی وجدان باشن

پدرشونه

اون وقت من حامله باید بشینم اینجا غصه بخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔😔خیلی در حق سالمندان کم لطفی و بی مهری میشه متاسفانه،من خیلی ناراحت میشم

اخه واقعا پدر بزرگم بی ازاره.... همه محل دوستش دارن اون وقت بچه های بیشعورش یکی پاشده رفته سفر یکیم که رفته انقدر دعواشون کرده که نگو....

2731
هی خواهرررررر ...حالا دور از جون بزار بابا بزرگت ی بلایی سرش بیاد..اینا میشن مهربون و دلسوز و گریه ک ...

نه عزیزم اینا پست تر از اینهان

تمام املاک و مال و منال آقاجونم رو به اسم خودشون کردند

الان دیگه به وسایل خونش حمله کردند....

حالا ندار نبستنا

یکیشون بساز بندازه

یکیشونم از 4 جا حقوق میگیره

2738
اخه واقعا پدر بزرگم بی ازاره.... همه محل دوستش دارن اون وقت بچه های بیشعورش یکی پاشده رفته سفر یکیم ...

آخی،الهی😔من نمیدونم نمیترسن فردا بچه هاشون اینجوری بی عزت و بی احترامشون کنن،حداقل به خاطر خودشون بد رفتار نکنن

🧿
باور کن انقدر حرص خوردم کمر درد شدید گرفتم میترسم برا بچم اتفاقی افتاده باشه

با حرص خوردن که کاری از پیش نمیره..‌امیدوارم بچه هاش سر عقل بیان ..

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
آخی،الهی😔من نمیدونم نمیترسن فردا بچه هاشون اینجوری بی عزت و بی احترامشون کنن،حداقل به خاطر خودشون ب ...

به خدا کل محل عاشق پدر بزرگمن از بس خنده رو و مهربونه

خودشم حقوق داره محتاج مالی اینا هم نیست

فقط الان دو روزه سرما شدید خورده و چون مشکل ریوی حاد داره اونم به خاطر این که قدیم آشپز بوده تا برای این بی غیرتا نون در بیاره از بس پای هیزم و دود بوده ریه هاشو از دست داده.

و ایت مشکل ریوی میزنه به مغزش و باعث میشه کلا کنترل نداشته باشه...

ادرار و ... مثل دور از جونش میت ها فقط یه جا میافته.

چاره اش بیمارستان و یه هفته بستزی بودنه

به خدا کل محل عاشق پدر بزرگمن از بس خنده رو و مهربونه خودشم حقوق داره محتاج مالی اینا هم نیست فقط ...

بمیرم براش گناه داره به بچه هاش بگو فاطمه گفت خیلی بی غیرتین😬😬😬

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2706