2737
2739
عنوان

سرطان

556 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها كسي واسش پيش اومده كه ببينه طرف سرطان گرفته و خوب شده؟؟مادرم ٩ سال بيش سرطان سينه گرفت (البته خوشبختانه به جايي از بدنش پخش نشده بود و فقط يه تومور بود)ولي از استرس زياد خودش از دكتر خواست هر دو سينه رو برداره در صورتيكه دكتر گفته بود نيازي نيست.٨ ساله گذشته و همه چي طبق روال و زندگيمون طبيعي بود  و دو ماه ديگه هم عروسيمه 😔فهميديم مادرم همون توده قبلي به استخوان و ريه متاستاز داده(پخش شده)!كسي بوده كه يا شيمي درماني خوب شده باشه كامل؟از متاستاز استخوانش خيليييي ميترسم شنيدم خوب شدني نيست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر خدا بخواد چرا که نه

جدیدا انگار مد شده همه تو امضاشون می نویسن مذهبی ها ریپلای نکنن 😌 من مذهبی ام و عقیده خودم برام مهمه اما به کسی کاری ندارم چون عقیده همه برای خودشون محترمه ☺ دوستای گلم از این حرفتون دلم می گیره چون خیلی برام پیش اومده که به خاطر کارها و رفتارهایی که مطابق عقایدم بوده به دوستان و آشنایان جواب پس دادم و انتقاد شنیدم درحالیکه کارم اونارو آزار نمی داد و فقط مربوط به شخص خودم بود ☺ می خوام بگم فقط مذهبی ها نیستن که تو کار بقیه دخالت می کنن بقیه هم بله 😏 البته متاسفانه 😐 لطفا به جای اینکه بگین مذهبی ها ریپلای نکنن بنویسین اگه مخالف منی ریپلای نکن به نظرم بهتره 😘 مثلا یکی تاپیک زده بود که چیکار کنم هم حجابم کامل باشه هم سنجاق روسریمو خراب نکنه عزیزان اگر راهکار دارین بگین اگه نه لطفا ننویسین که چندتا تار موی شما اگه بیاد بیرون اتفاقی نمیفته و...😍بیایید کلا به عقاید همدیگه احترام بذاریم😍

اره عزيزم نگران نباش اميدت به خدا باشه علم پزشكي خيلي پيشرفت كرده

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2738

نه عزیزم خوب شدنی هست 

من کی از اقواممون ب همین بیماری مبتلا شدن و با شیمی درمانی خوب شدن 

الان تو دوره ۵ ساله هست ک اگر برنگرده 

کاملا خوب شده

پس نگران نباش ایشالا ک سلامت و تندرست باشن ❤️

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛

ان شاالله خوب بشه.متاسفانه ما یکی از اقوام جوونمون غده تو پاش داشت....یکم دیر شروع کرد شیمی درمانی رو ....اما الان هرکار میکنن زیادمیشه....وتمام استخونا رو پوک کرده...بیمارستان جواب کرده سرطان استخوانه...😥براش دعاکنید بچه هاش ابتدایی اند هنوز

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره

نگران نباش عزیزم. حدود 15 سال پیش هم مادر یکی از دوستای من دقیقا عین مادر شما سرطان سینه داشت که چند سال قبل به استخونش زده بود. الان دارو مصرف میکنه و حالش خوبه.

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  

مامان بزرگ من الان بار سومه سرطان سینه گرفته

یکی از سینه هاش هم قطع شده

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
آخه عزیزم انشالا شفا پیدا کنن تو این نه سال مگه آزمایشو چکاب نمیرفتن

اره ولي دكتزش فقط سينه رو چك ميكرد در صورتيكه بايد ازمايش مخصوص تومور رو هم براش هر ٦ ماه مينوشت ولي ننوشته بوده و خودمون يهو تو يه ازمايشي كه مادرم خودش از دكتر خواست بنويسه فهميديم اين اتفاق افتاده

2706