2733
2734
عنوان

اسم برنامه گرشادو شنیدین ؟؟؟

626 بازدید | 55 پست

یه برنامه ای هست به اسم گرشاد 

کاراییش اینه مردم اونجاهایی که گشت ارشاد ببینن میتونن رو نقشه علامت بزنن که بقیه باهاشون رو در رو نشن 

الان من بازش کردم ۳۰-۲۰ تا گزارش از حضورگشت ارشاد تو تهران ثبت شده بود !! 😐

ازگوگل پلی دانلودش کنین هر کار کردم نتونستم اسکرین شات بگیرم ازش

به نظرتون اینا درسته یا الکی زدن ؟؟؟

من فکر میکردم فقط سه چهار جای شهر وایمیسن 

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

واقعا؟؟؟؟؟

غلط املایی داشته باشی تذكر ميدم.حوصله بحث هم ندارم.چطور نظر تو درسته مال من غلطه؟؟!!!به هرچی هم اعتقاد داشته باشم عقيده مو با بيل نميريزم تو مغز بقيه!!!!بی ادب هم خودتی😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

واقعا همچین برنامه ای هست؟😂😂😂😂

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
چه باحاله ولی مگه گشت ارشاد گشت نمیزنه؟؟؟؟

بعضي جاها مثل ميدون وليعصر يا بغل پارك دانشجو وايميستن

غلط املایی داشته باشی تذكر ميدم.حوصله بحث هم ندارم.چطور نظر تو درسته مال من غلطه؟؟!!!به هرچی هم اعتقاد داشته باشم عقيده مو با بيل نميريزم تو مغز بقيه!!!!بی ادب هم خودتی😂😂😂
2738
چی واقعا !!؟

اينكه نشون ميده گشتها رو ؟؟

آره به خدا !!  تو گوگل پلی هست

چقد باحاله اگه گشتارو درست نشون بده

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
بله درسته من زمان دانشجویی داشتمش ازونجا می فهمیدم گشت تو ونک وایساده یا ن☹

آخه خیلیه !!! 

۳۰ تا گزارش ثبت شده بود !!

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
2706