2733
2734

خیلیا بدون شوهرشون نمیرن مهمونی خونوادگی یا مسافرت میگن زن وشوهر باید باهم برن و بیان وقتی خونه نباشه یا کار داشته باشه. خیلیام میرن. به نظرتون کدوم درسته؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بدون شوهرم نمیرم یعنی همش تو فکرشم بهم خوش نمیگذره ولی زن داداشم میره الان یه ماهه رفته مسافرت داداشمم تنها تو خونه ست 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

اصلا درست نیست مامانم همیشه اینو تاکید میکنه که بدون شوهرت این جور جاها نرو

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

هردوش .اللته بایدشرایطو در نظرگرفت من شوهرم خونه باشه بی اون جایی نمیرم ولی اگه سرکارباشه واسه چن روز نیادخونه بهش میگم و با خونواده و فامیل میریم تفریح 

بحریست بحر عشق ک هیچش کناره نیست
2738

من تنها اصلا نمیرم

تو خانواده اونا مهم نبوده براشون پدرش تنها میرفت جایی 

خواهرش بدون شوهرش میرفت مسافرت و مهمونی

شوهرمم اوایل نامزدی که من همش پیشش نبودم میرفت  

ولی من که چند بار بدون اون نرفتم اونم یاد گرفت نباید مهمانی خانوادگی و مسافرت تنها بره

من ک خیلی میرم خیلی هاااا، چون عموما شوهرم وقت نداره من با خانواده خودم تنها، با دوستام با همکارام میرم مسافرت

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

به نظر من این ازاون مسائلیه که بستگی به موقعیت زن و شوهرداره و نمیشه کلی گفت بده یاخوبه.یه سری آدما اصلا درست نیست بدون هم جایی برن یاخودشون دوست ندارن.یه سری هم شرایط واسشون طوریه که نمیتونن همش باهم برن و تنهام میرن چه اشکال داره.من خودم حدوسط اینام گاهی پیش میاد حتی باخانواده شوهرم جاهایی رفتم که بنا به دلایلی شوهرم نتونسته بیاد.ولی خارج ازشهر باهیشکی اگه شوهرم نباشه نمیرم حتی چندساعته  فقط خونه ابجیم شهردیگه ایه گاهی خودش که میره خونه نیس بمنم میگه برو اونجا وقتی اومدم برگرد.

2706