2733
2739

این بیماریمه 

کسی داشته یا داره درمان داره یا نه اصلا مشکل از چیه 

من از مهر تا حالا بیمارم مهر که گفتند از اعصاب دو سری دارو اعصاب خوردم و بدتر شدم که بهتر نشدم و بعد از عید اندوسکوپی و سی تی اسکن و ازمایش و سونوگرافی دادم گفتند از معده ( فتق هیاتال،رفلاکس و التهاب شدید) و اعصاب  بعد دارو خوردم و بدتر شدم تا اینکه ازمایش دادم گفتند هورمون کورتیزول و غده هیپوفیز و هیپوتالاموس که ام ای ار دادم جوابش نیومده هنوز و قراره بازم ازمایش بدم 

هرچی میکشم زیر سر خانوادم هست منو تو خمینی شهر دکتر بردند هنوزم دارن میبرن من از دکترم فوریت پزشکی برای پیمان ادیبی فوق تخصص گوارش اصفهان گرفتم و قراره پنجشنبه هم برم کمسیون پزشکی غدد اصفهان که بررسی کنند چرا من اینجوری هستم 

والا دیگه خسته شدم میگم فقط با مردن اروم میشم 

اول حالاتم حالت تهوع و استفراغ بود بعد از قرص اعصاب حالاتم شد استفراغ و حالت تهوع و برگشت غذا و نوشیدنی و ترش کردن معده و سوزش معده و گلو و افت فشار و افت قند و افسردگی و.... 

توروخدا کسی نیست منو راهنمایی کنه ایا 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاهش استرس ولاغیر هزارتا دکتر بری  و داروی خارجی بخوری و بخای اینجوری بنالی و استرس داشته باشی ...

چقدر بی ادب نالیدن نیست خسته شدن هست 

ای خدایا خودت 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2738
چقدر بی ادب نالیدن نیست خسته شدن هست  ای خدایا خودت

عزیزم خسته نباشی

شما دچار افسردگی شدید 

شدی 

تنها راهش درمان افسردگی با خواست و تلاشه خودت زیر نظر یه دکتره روان پزشکه!

اینجا فقط به درد کسایی میخوره که نیاز به مشاوره و درد دل دارن!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
برای منم کاشکی زودتر بمیرم 😢

مردن که همینجوریی اتفاق نمی افته، باید خودکشی کنی ، که تهش معلوم نیست بمیری یا به خاطر این کار دچار یه مشکله بزرگتر بشی

و حتی اگه بری اگه اون دنیایی باشه که جات جهنمه

اگرم نباشه که باز معلوم نیست چه بلایی سرت بیاد!

خودتو جمع کن و برو پیشه مشاورو شرایط رو درست کن!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
عزیزم خسته نباشی شما دچار افسردگی شدید  شدی  تنها راهش درمان افسردگی با خواست و تلاشه خ ...

افسوس میخورم که چه کسانی تو جامعه زندگی میکنند و در ارامش هستند 😢

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706